13 anioł Anna Kańtoch

Okładka 13 anioł
autor:
Anna Kańtoch
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2007
ISBN:
9788360505489

Opis

Tych 12 dni wstrząśnie miastem, bo 13. anioł ma iście szatański plan. Dzień 1. Sądziłem, że aniołowie mają skrzydła. Dzień 2. Przesłuchaj płytę i zniszcz. Dzień 3. Nemuel zapowiadał: w Getteim zakwitną wiosenne kwiaty, które zwiędną, nim nadejdzie wieczór. Dzień 5, 6 i 6 kolejnych to walka o miasto - pod anielskimi skrzydłami - skazane na zagładę.Ratują je: milioner bankrut, który naprawdę żyje dopiero wtedy, gdy próbuje się zabić, prywatny detektyw ze złamanym sercem, kobieta uwięziona w ciele d..ziecka, cyniczna gwiazda srebrnego ekranu.W tej książce, i ludzie, i anioły, radzą sobie jak mogą...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

13 anioł
Recenzent: Dawiro
Aniołowie długo zabiegali, aby Bóg powierzył im pod piecze jeden ze światów. Gdy to nastąpiło postanowili dokonać małego eksperymentu. Bóg tworząc kolejne światy obdarzał je magią bądź też techniką, ale nigdy oboma. Aniołowie postanowili zawrzeć z ludźmi przymierze. Rozdzielili świat rzeką Gette ... więcej »
"Aniele Boży, stróżu mój? Nie zawsze przy mnie stój..." Akcja "13 anioła" rozgrywa się w Getteim, które rządzone jest przez aniołów a nie przez samego Boga. Zostało wybudowane na jeziorze, pomiędzy Tanagrą, miejscem z rozwijającą się technologią, a Arlenem, światem magii. Ich mieszkań... więcej »
Dodali do kolekcji
Ant
Liliowa
Shoo
Lloret
Ensis
banan
ultramaryna
Imogen
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!