13 małych błękitnych kopert Maureen Johnson

Okładka 13 małych błękitnych kopert
autor:
Maureen Johnson
wydawnictwo:
EGMONT
data wydania:
2007
ISBN:
9788323784678

Opis

Niezwykła książka o podróży, sztuce, miłości i dorastaniu Wzruszająca powieść drogi dla nastolatków! Siedemnastoletnia Ginny otrzymuje w spadku po ukochanej ciotce 13 małych niebieskich ponumerowanych kopert. W pierwszej znajduje 1000 dolarów i szczegółowe instrukcje, jak kupić bilet lotniczy do Londynu oraz prośbę, aby udała się tam niezwłocznie i otworzyła kolejny list dopiero na miejscu. Wyrusza w tę niezwykłą podróż po całej Europie podążając śladami ciotki, jej niezwykłych losów i tajemnic, ..aby powoli odkrywać sekret szczęścia i niepowtarzalnej urody życia. Tłem dla tej opowieści są Edynburg, Paryż, Rzym, Amsterdam, zimne fiordy Skandynawii, gorąca plaża na Korfu i wiele innych zakątków.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Książkę tę dostałam 3 lata temu. Od dnia, gdy położyłam ją na półkę, nie była ściągana ani razu. Może jedynie wtedy, gdy chciałam oczyścić ją z kurzu. Nie wiem dlaczego od razu spisałam ją na straty, gdyż bardzo podobała mi się okładka, a i opis zaciekawiał. Chyba czekałam na dobry moment, a ten ... więcej »
Poszukiwałam "13 małych błękitnych kopert" przez bardzo długi czas, mając nadzieję, że książka okaże się tak dobra, jak oczekiwałam. Jednak nie sądziłam, że poruszy we mnie chęć do przeprowadzenia eksperymentu w swoim życiu, wypróbowania swojej odwagi i wytrwałości, sprawdzenia, tego kim jestem. ... więcej »
Dodali do kolekcji
Chikuma
notoco
Elpe
Mahi
maczek
nawiedzona.
lidia94
Majecian
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!