2586 kroków Andrzej Pilipiuk

Okładka 2586 kroków
autor:
Andrzej Pilipiuk
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2010
ISBN:
9788375741834

Opis

SPRZEDAŻ OD 28-05-2010! "Trzecie spotkanie z wyjątkową antologią, która niezmiennie, od kilku lat, przyciąga rzesze czytelników. Korowód opowieści pełnych niepowtarzalnego humoru i zdumiewających pomysłów. Fantastyczna podróż dokładnie zaplanowana i odliczona. 14 solidnych opowiadań zabarwionych specyficznym kolorytem, osadzonych w historycznych realiach i przyprawionych specyficzną rosyjską egzotyką. "2586 kroków" to spacer, na który z całą pewnością warto się wybrać." - Krzysztof Pochmara, Kat..edra

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Znacie może Jakuba Wędrowcza? Najsłynniejszego, jedynego świeckiego egzorcystę w Polsce? Na pewno znacie. Jeśli znacie go dobrze – formalnością jedynie będzie pytanie, czy go lubicie… Tym razem Pilipiuk daje czytelnikowi odetchnąć od przygód eksploatowanego przez niego roztropka i proponuje ro... więcej »
2586 kroków
Recenzent: Sven7
2586 kroków to pierwszy zbiór niepowiązanych ze sobą opowiadań jakie przyszło mi zrecenzować. Andrzeja Pilipiuka cenię głównie za postać Jakuba Wędrowycza ale staram się być otwarty na wszelką twórczość, która mnie otacza. Książka trafiła do mnie za pomocą ulubionej ciotuni z której zasobów domow... więcej »
"2586 kroków" jest zbiorem czternastu opowiadań napisanych przez znanego, w świecie fantastyki Andrzeja Pilipiuka. Autor zasłynął m.in. cyklem opowiadań o przygodach Jakuba Wędrowycza. Aby Wam nieco drodzy czytelnicy zarysować zbiór tych opowiadań, to pokrótce postaram się Wam je opisać. "2... więcej »
Dodali do kolekcji
masapare
ranisz
hazan
Arien
szumo
gadatliwa
Maeghkelek
Womanek
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!