Smak szczęśćia

Autorka :  Santa Montefiore

Stron:389

Czy dla miłości warto rzucić wszystko? Angelica, autorka doskonale sprzedających się książek dla dzieci, nawiązuje ożywioną korespondencję e-mailową z Jackiem. Szybko dochodzi do wniosku, że łagodny flirt nie zaszkodzi ani jej samej, ani jej małżeństwu. Nigdy nie naraziłaby przecież na niebezpieczeństwo swojego stabilnego związku ani szczęścia i spokoju ukochanych dzieci... Kiedy jednak pisarka wyjeżdża w trasę promocyjną do Republiki Południowej Afryki, jej rzeczywisty romans z Jackiem zaczyna się na dobre.Angelica. Od dziesięciu lat jest żoną przystojnego bankiera z City. Mieszkają w Londynie w pięknym domu wraz z dwójką uroczych dzieci. Angelica zajmuje się domem, ale poza tym jest uznaną pisarką książek fantastycznych dla dzieci. Małżeństwo jest szczęśliwe, chociaż od pewnego czasu wkrada się w nie lekka rutyna. Pojawiają się drobne uszczypliwości ze strony Oliviera, który wypomina żonie jej wagę, czy też nie docenia jej pracy. 

Wtedy na przyjęciu u przyjaciół Angelica poznaje mężczyznę, który ją bardzo intryguje. Jack też jest nią zachwycony i daje jej to odczuć. Prawi jej komplementy, słucha z zainteresowaniem, podziwia jej talent pisarski. Jednym słowem, jest całkiem inny od jej męża. Kiedy wraca do RPA, gdzie prowadzi winnicę, nawiązują ze sobą korespondencję mailową. Angelica powoli nie może się obyć bez rozmów z Jackiem i wtedy nadarza jej się możliwość wyjazdu do Afryki.


Niezwykła powieść o prawdziwym sensie miłości i szczęścia. To książka dla każdej kobiety, która zadaje sobie pytanie, co by było gdyby...


serce

Komentarze: