Edycja! [co dodałem, co nowego] 2018-12-29

Dzień Dobry Bardzo!

Dzisiaj zaktualizowałem profile del Tora oraz Chucka Hogana ponieważ Ci dwaj panowie nie mieli nic na swoich profilach, a choć z twarzy warto ich kojarzyć.
Pierwszy to znamienity reżyser, scenarzysta i wizjoner, dorastałem z jego filmami, a po informacji, że napisał horror w klimacie Blade'a II od razu chwyciłem za portfel i zakupiłem pierwszą edycję Wirusa.
Niestety kontynuacje dostały komiksowo-serialową okładkę, która nie wygląda już tak dobrze jak wersja od wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Seria książek jaką dodałem (+ zedytowałem trzeci tom) to właśnie Wirus z następującymi tomami:
t. 1 - Wirus
t. 2 - Upadek
t. 3 - Wieczna noc

Cykl przechodzi klimatem z dobrego biologicznego horroru z epidemią w tle przez klasyczne postapo po mitologiczne fantasy. Seria doczekała się bardzo dobrze przyjętej komiksowej adaptacji od Dark Horse Comics oraz spin-off dotyczącego jednej pobocznej postaci.

Na początku takie małe zmiany, w najbliższym czasie dodam cały cykl Spread od Image Comics oraz spróbuję ogarnąć bibliografię Bena Templesmitha (30 Days of Night).

Dajcie znać co sądzicie o tego typu aktualizacjach i informacjach, jeżeli się spodoba to będzie tego dużo więcej. Pozdrawiam :)
serce

Komentarze:

@jbutton
@jbutton 5 miesięcy temu
Super! Żeby dokończyć Twoje dzieło połączyłem książki na liście Hogana. Wirus - oglądałem serial, a książka czeka.
@mrbiggles
@mrbiggles 5 miesięcy temu
Dobra robota :)