W krainie Kota

Opowieść zawarta w tej książce, moim zdaniem, wymyka się jednoznacznym klasyfikacjom. Z jednej strony ma w sobie coś z fantasy, z drugiej coś z powieści przygodowej, a dodatkowo porusza jeszcze problemy społeczne.
Świat przedstawiony w książce jest mieszaniną świata realnego z magiczną krainą kota. Mają tu miejsce dziwne rzeczy: wyrastające korzenie, które musisz natychmiast zjeść (nawet w środku nocy), kilkutygodniowe mówiące niemowlę, przerośnięty kocur z jednym niebieskim okiem, a drugim zielonym.
Ewa i jej synek wyruszają w niezwykłą podróż do magicznej krainy. Mają misję do wypełnienia. Na swojej drodze spotykają bajeczne krainy, kolorowe postaci, które nie zawsze będą dobrymi charakterami - to wszystko zapowiada zapierającą dech w piersiach przygodę.
Jaką misję mają do wypełnienia? Czy im się powiedzie? I co ważniejsze, jaki to będzie miało wpływ na ich życie? Przekonacie się, wkraczając z naszymi bohaterami do krainy kota. Polecam tę książkę każdemu, niezależnie od wieku
serce  1 Polubienie

Komentarze:

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się