Avatar @Calm_warrior

@Calm_warrior

1 obserwujących.
Kanapowicz od ponad 3 lat. Ostatnio tutaj 2 miesiące temu.
Napisz wiadomość
Obserwuj
1 obserwujących.
Kanapowicz od ponad 3 lat. Ostatnio tutaj 2 miesiące temu.

Blog

sobota, 17 sierpnia 2019

Lubisz pisać opowiadania, wiersze, książki, ale boisz się pokazywać swoje dzieła światu? A więc... Jak przezwyciężyć ten strach?

Może jesteś zupełnie początkującym artystą? A może masz już za sobą parę ciekawych prac? :)

Tak naprawdę to nie ma znaczenia na jakim jesteś poziomie w pisaniu. Najważniejsze jest to, że lubisz to robić i to cię pociąga :D

Ale na pewno wielu z nas nie ma odwagi publikować swoich dzieł. Wielu z nas po prostu boi krytyki, czy może wyśmiewania ze strony innych. Choćby rówieśników. 

Ale krytyką nie ma co się przejmować aż tak bardzo! To tylko i aż zdanie innych. Trzeba brać je pod uwagę, to fakt. Ale pamiętajmy, żeby nie kierować się tylko tym! 

Jest wiele cudownych aplikacji i stron, na których możemy pisać i to publikować. Osobiście mogę polecić jedną sprawdzoną przeze mnie aplikację (jest ona darmowa!) — Wattpad. Aplikacja dostępna jest chyba na każde urządzenie, ale na laptopa czy komputer nie musimy jej instalować. Wystarczy wejść na stronę i się zalogować :)) 

Jeśli jednak mimo wszystko martwcie się, że ktoś mógłby szybko dowiedzieć się o tym, że publikujecie swoje opowiadania (wiersze czy książki, bądź też inne prace pisemne), zawsze możecie ustawić sobie nick, po którym nikt was nie skojarzy. Dla efektu można dodać jakieś fajne zdjęcie (nie koniecznie swoje. Na przykład zwierzaka albo jakiegoś przedmiotu.). 

Nigdy się nie poddawajcie i walczcie o swoje! Nie dajcie się krytyce! Życzę powodzenia w życiu pisarza!! ❤️😘

P.S. Zawsze można zmienić potem swoje konto tam, żeby było wiadomo, że to wy! Wiecie, jak już staniecie się sławni i nabierzecie odwagi! ❤️O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl