Avatar @LetMeRead

@LetMeRead

58 obserwujących. 48 obserwowanych.
Kanapowicz od 11 miesięcy. Ostatnio tutaj około 6 godzin temu.
{} Napisz wiadomość
58 obserwujących.
48 obserwowanych.
Kanapowicz od 11 miesięcy. Ostatnio tutaj około 6 godzin temu.

1. Recenzuję książki, nie kosmetyki. Lubię starannie i poprawnie zredagowane teksty, bardzo mnie denerwuje językowa niedbałość. Złoszczę się, gdy ktoś nie dba o to, jak pisze - a potem jeszcze to bez wstydu publikuje. Mam słabość do gromadzenia zeszytów, (które nie zawsze zapełniam) i do pisania ołówkiem. Kocham Anttiego Tuomainena, marzy mi się być na spotkaniu autorskim z nim, a gdyby podpisał mi swoje książki, może nawet umarłabym ze szczęścia.
2. Przychodząc na kanapę, otworzyłam nowy rozdział swojego książkowego życia - wszystko, co tutaj figuruje jako opinie, było wcześniej recenzjami na innym portalu, ale zostało stamtąd usunięte razem z kontem. Recenzje z kanapy nie były nigdzie wcześniej publikowane.
3. Jestem złośliwa, bywam wredna i obrażalska, nie rozumiem głupich żartów. Czasem się zapieklę i zafiksuję, ale chadzam też po rozum do głowy i szukam pokory w sercu.
4. "gdy książek brak/rozumu brak/procesów brak/i wnętrza brak" (Lipali - "Kim jestem"). Jestem tu dla książek.

Czytam

2

Chcę przeczytać

292

Przeczytane

331

Moje Opinie

65
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
30.12.2019
Właśnie wczoraj dotarła do mnie przesyłka z egzemplarzem numer 297. Czytelniczką i miłośniczką poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego jestem przez więcej niż połowę mojego życia, tekst poematu jest mi więc znany. Trudno jednak opanować wzruszenie, gdy widzi się tak piękne wydanie, kiedy – otwierając książkę – można naprawdę ulec złudzeniu, że ma się...
Zobacz wszystkie opinie (65)

Wyzwanie - Czytanie!

W 2020 roku przeczytam 28 książek !
100%
{}× 14
Zobacz stronę wyzwania
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe