Avatar @LetMeRead

@LetMeRead

45 obserwujących. 36 obserwowanych.
Kanapowicz od 7 miesięcy. Ostatnio tutaj około 2 godziny temu.
{} Napisz wiadomość
45 obserwujących.
36 obserwowanych.
Kanapowicz od 7 miesięcy. Ostatnio tutaj około 2 godziny temu.

1. Recenzuję książki, nie kosmetyki. Lubię starannie i poprawnie zredagowane teksty, nie lubię językowej niedbałości i potrafię się za nią mocno wkurzyć. Szlag mnie trafia, gdy ktoś nie dba o to, jak pisze - a potem jeszcze to bez wstydu publikuje. Poza tym jestem miłośniczką ruskich pierogów i pisania ołówkiem. Kocham Anttiego Tuomainena, marzy mi się być na spotkaniu autorskim z nim, a gdyby podpisał mi swoje książki, może nawet umarłabym ze szczęścia.
2. Przychodząc na kanapę, otworzyłam nowy rozdział swojego książkowego życia - wszystko, co tutaj figuruje jako opinie, było wcześniej recenzjami na innym portalu, ale zostało stamtąd usunięte razem z kontem. Recenzje z kanapy nie były nigdzie wcześniej publikowane.
3. A, zapomniałabym: jestem złośliwa i lekko wredna, bywam obrażalska, nie rozumiem głupich żartów.
4. "gdy książek brak/rozumu brak/procesów brak/i wnętrza brak" (Lipali - "Kim jestem"). Jestem tu dla książek.

Czytam

1

Chcę przeczytać

263

Przeczytane

318

Moje Opinie

65
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
30.12.2019
Właśnie wczoraj dotarła do mnie przesyłka z egzemplarzem numer 297. Czytelniczką i miłośniczką poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego jestem przez więcej niż połowę mojego życia, tekst poematu jest mi więc znany. Trudno jednak opanować wzruszenie, gdy widzi się tak piękne wydanie, kiedy – otwierając książkę – można naprawdę ulec złudzeniu, że ma się...
Zobacz wszystkie opinie (65)

Wyzwanie - Czytanie!

W 2020 roku przeczytam 25 książek !
64%
{}× 8
Zobacz stronę wyzwania
{}