Avatar @LetMeRead

@LetMeRead

143 obserwujących. 89 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 3 lat. Ostatnio tutaj około 2 godziny temu.
Napisz wiadomość
Obserwuj
143 obserwujących.
89 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 3 lat. Ostatnio tutaj około 2 godziny temu.
czwartek, 27 października 2022

Formuła 1

Zapowiedź GP Meksyku. 😉

 

Tak, to mały Max. 😉

 

× 16
Komentarze
@Antytoksyna
@Antytoksyna · 3 miesiące temu
Taki duży i ze smoczkiem. Jednak to prawda, że takie ssanie deformuje zgryz. Teraz smoka nie ma, ale autkami nadal się bawi ;)
× 2
@LetMeRead
@LetMeRead · 3 miesiące temu
Same wady, no co za niewydarzone dziecko...
× 1
@Tanashiri
@Tanashiri · 3 miesiące temu
Taki duży i ze smoczkiem. Jednak to prawda, że takie ssanie deformuje zgryz
Dziecko samo decyduje kiedy odda smoczek, jeśli zabierze mu się go za wcześnie, może skutkować to np zaburzeniami lękowymi we wczesnym dzieciństwie, problemami z nawiązaniem znajomości w przedszkolu. I absolutna bzdura, że deformuje zgryz. Większej bzdury już dawno nie słyszałam. Ale @Aleks-a, nic nie szkodzi, nie masz dzieci, nie siedzisz w temacie, więc możesz mieć przestarzałe informacje 😉
× 2
@Antytoksyna
@Antytoksyna · 3 miesiące temu
@ Tanashiri, znokautowałaś mnie, nawet nie próbuję głowy podnosić. A te informacje mam od pewnej logopedki, ale może ona też się nie zna, tego nie wiem. Chociaż wydaje mi się, że kiedyś smoczki mogły być mniej anatomiczne niż dzisiaj. A może nie chodzi tylko o smoka, ale o to ile godzin dziennie się go ssie?

Tak czy inaczej, to nie przeszkadza w zostaniu mistrzem kierownicy. @LetMeRead, dlaczego piszesz, że wady? Przecież prawie każdy chłopiec bawi się autkami, a ci duzi to czasem zaczynają dopiero po 40-tce.
× 1
@LetMeRead
@LetMeRead · 3 miesiące temu
Nie odwracaj kota ogonem.
@Tanashiri
@Tanashiri · 3 miesiące temu
@Aleks-s, każdy lekarz, czy to logopeda czy to alergolog, pulmunolog, chirurg, czy nawet weterynarz ma swoją szkołę, swoje poglądy i swoje metody leczenia. Często się ze sobą pokrywają, ale w niektórych aspektach wręcz diametralnie różnią. Złoty środek tu nie istnieje. Ale jedno jest pewne, smoczek - choć przez ten zgryz demonizowany- jest poczuciem bezpieczeństwa dla dziecka, które tego smoczka chce, i potrzebuje. Mówię to jako matka dwóch bezsmoczkowców (smoczka nie chcieli i nim pluli, i ten jeden bezsmoczkowiec będzie miał właśnie aparat na zęby) i jednego smoczko maniaka, który ma 6 egzemplarzy 😉
× 1
@Mackowy
@Mackowy · 3 miesiące temu
Jaką kietę ma 🤭
× 1
@LetMeRead
@LetMeRead · 3 miesiące temu
A co! ;-)
× 1

Archiwum

2022

2021

2019

grudzień

(1)
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl