Co rzuci los

Dlaczego zawsze tak trudno jest zacząć. Jakby ktoś nie mógł wymyślić prostego na to sposobu. Jedna z piosenek mówi, by zacząć od Bacha. Tak, to napewno (bardzo) dobry pomysł by pisać przy toccacie i fudze d-moll. Już widzę tego tę scenę bezkresnej rozpaczy zalewającej cały krajobraz. 
Czas upłynął a ja nadal nie zrealizowałem żadnego z planów. Zrobię to za chwilę. 

Po pierwsze cykl : "Oddaję głos" - wyjątkowo dla mnie ważny, bo w nim niczym prawdziwy aktor (i autor też) wcielam się w inne postacie. Jak się w tym sprawdzę ocenicie sami. Raz na jakiś czas muszę przybrać maskę kogoś innego, by nie zwariować. To główny powód dla którego piszę. 

Po drugie cykl: "Biblioteka pod Pegazem", który zacznę od opowieści o tym samym tytule (jak zdołam ja znaleźć, bo postanowiła gdzieś się zgubić) a potem... się zobaczy. 

Ciekawe, czy ktokolwiek odczytał do tego miejsca. 

Alan U. Tor 
serce

Komentarze:

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"