Ksiażka na ostatnią chwilę

Jeśli miałbyś przeczytać książkę w ostatni dzień roku, co byś przeczytał?
Nie do końca mam na myśli książkowe Fastfood, które czyta się tylko po to żeby zabić czas. Chodzi o książkę, która podsumowałaby rok, który właśnie przechodzi do historii.
Nadchodzi koniec pierwszej połowy 2019r. Czas robienia postanowień dawno już minął i to czy komuś się udało ich dotrzymać, nadal nad nimi pracuje czy już spisał je na straty jest jego prywatną kwestią.
Ubiegłego roku wiele osób doradzało zabiegi takie jak:
"Jeśli o godzinie tej włączycie określoną piosenkę to o północy usłyszysz przykładowo słowa "i love you". " Dlaczego ma to tylko dotyczyć muzyki lub filmu?
Polecam mały eksperyment: Jak sądzisz, jaką książką zakończysz swój czytelnicy rok?

przeczytam książkę, którą znalazłem u babci na półce :"JIG"  Campbell Armstrong (wyd. Amber, Mizar,Pa 1987, Pl 1993) . Nie podsumuje mojego roku ale miło będzie zamiast w kieliszku zatopić się w lekturze.

Życzę powodzenia

Alan Urlich Tor 
serce

Komentarze:

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"