@SandraNightingale

4 obserwujących.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj 5 miesięcy temu.
{} sandranightingale19
{} Napisz wiadomość
4 obserwujących.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj 5 miesięcy temu.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
3.11.2019
Wszystko wiemy już na samym początku, kto morduje i bardzo łatwo możemy się domyślić za jakie grzechy z przeszłości mężczyznom zostaje wymierzona ta kara.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
3.11.2019
Książka bardziej wciągająca niż Kobieta ze znamieniem.
Dawne sprawy nie umierają tak łatwo i wciąż są ludzie, którzy je dobrze pamiętają. Więzień, który został skazany za dwa morderstwa na kobietach okazuje się być kozłem ofiarnym medialnej nagonki i błędnych założeń policji. Gdy po wypuszczeniu z więzienia zostaje zamordowany jego sprawa jes...
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
3.11.2019
W trzeciej części na plan pierwszy wysuwa się brat Komisarza- Daniel Wyrwa i siostra Zimnego - Maria. Ich burzliwy związek oraz stare sprawy Daniela z Iraku powodują, że Marysia i ich córka są w wielkim niebezpieczeństwie. Jednak wspólne działania głównych bohaterów prowadzą do wykrycia sprawców.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
3.11.2019
Wciągająca książka opowiadająca dalsze losy Kingi i Zimnego oraz ich najbliższych przyjaciół. Tym razem główny wątek to historia tytułowego Komisarza i figurantki. Zimny rozpracowuje gang handlarzy żywym towarem a w tym pomaga mu Radosław Wyrwa, który umawia się z córką wysoko postawionego członka mafii. Sytuacje jak zwykle komplikują się, bo na sc...
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
3.11.2019
Bardzo ciekawa książka, która ukazuje kulisy tworzenia profilowania w FBI. Wszystkie przypadki opisane w książce zdarzyły się w Ameryce i zostały rozwiązane dzięki dokładnym profilom behawioralnym. Były agent FBI ukazuje w jaki sposób narodziło się profilowanie w jak wiele wniosków można wyciągnąć na podstawie pozostawionych na miejscu zbrodni ślad...
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
13.10.2019
Świetna książka dla tych, którzy naprawdę chcą zmienić coś w swoim życiu. Brian Tracy podpowiada jak krok po kroku można tego dokonać i jak osiągać wyznaczone cele. Rozprawia o nawykach, o cechach charakteru, które można w sobie wypracować, o zmianach, które pomogą nam stać się tym kim chcemy.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
13.10.2019
Ciekawy zestaw informacji na temat memów, czyli jednostek kultury przenoszonych z umysłu do umysłu. Ciekawa lektura dla tych, którzy uczą w szkole, albo mają kontakt z młodymi ludźmi, bo to oni są najlepszymi i najszybszymi osobami odbierającymi i tworzącymi memy. Z książki dowiemy się tez o neuronach lustrzanych i zasadach ich funkcjonowania.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
13.10.2019
Cudowna, wzruszająca historia dziewczynki, która dorasta w czasie II Wojny Światowej. matka Liesel nie są w stanie jej utrzymać dlatego trafia do rodziny zastępczej. Dziewczynka musi walczyć z wieloma przeciwnościami losu, jednak nigdy się nie poddaje. Choć jej pierwsze spotkania z literaturą nie są najłatwiejsze powoli rozsmakowuj się w słowach, k...
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
1.09.2019
Czekolada jest tylko pretekstem do tego, aby snuć opowiadanie o ludziach i ich codziennych zmaganiach. Ciepła opowieść o małym Francuskim miasteczku, w którym pojawia się Viannie i swoją czekoladą i rozmowami z ludźmi doprowadziła do małych-wielkich zmian.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
1.09.2019
Wspomnienia z okresu studenckiego Watanabe. Rozliczenie z własną przeszłością z osobami, które w niej się pojawiły ich wpływem na bohatera. Bardzo ciekawa historia, w której pojawia się wiele wątków i każdy z nich rzuca nowe światło na wydarzenia i sytuacje.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
1.09.2019
Książka przybliża najnowsze badania dotyczące mózgu. Wskazuje w jaki sposób funkcjonujemy, co wywiera największy wpływ na nasze reakcje, emocje i to jak postrzegamy świat.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
12.08.2019
Ciekawa książka ukazująca świat mafii narkotykowej w stolicy Polski. Główny bohater to diler, który jest głównym narratorem całej opowieści. Przez pryzmat jego osoby oglądamy ludzi uwikłanych w handel narkotykami. Język powieści jest dopasowany do fabuły, niesamowicie buduje atmosferę ciężkiego przytłaczającego miasta i ludzi, którzy są z nim zwią...
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
30.07.2019
Przechytrzyć diabła to książka dla tych, którzy chcą zmiany i szukają drogi do lepszego i efektywniejszego życia. Autor w ciekawy sposób zaprezentował swoje myśli i poglądy wykorzystując konwencję wywiadu z diabłem. To diabeł wyjawia nam wszystkie nasze słabostki i podaje recepty na to jak skuteczniej działać i osiągać stawiane przed sobą cele.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
30.07.2019
Bardzo ciekawa książka obyczajowa, pokazująca przemiany jakie zachodzą w bohaterach i w USA. Niezwykle barwne postacie, problemy i dylematy z jakimi musiały się mierzyć na co dzień żyjąc w podzielonym społeczeństwie. Miejscami zabawna, melancholijna, smutna,śmieszna i wszystko w bardzo dobrych proporcjach.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
30.07.2019
Historia, która rozgrywa się w świecie prawników, prokuratorów i gangsterów. Szybka akcja, łatwy przystępny język. Książka na leniwe wakacyjne popołudnie.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
26.05.2019
Świetna książka dla tych, którzy kochają stare kino. Książka opowiada historię powstania najsławniejszego filmu z Audrey Hepburn Śniadanie u Tiffani'ego. Poznajemy autora książki, scenariusza, widzimy jak układają się relacje między aktorami. Poznajemy ciekawostki i sekrety z tego okresu. Pozycja dla fanów Audrey i Śniadania.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
14.04.2019
Magia, zagadki, przygoda wszystkie te elementy znajdziecie w "Pozłacanych wilkach". Miłość, przyjaźń, trudne decyzje zmieniające bieg wydarzeń . Tajemnicze zakony i mityczne stwory wszystko w jeden książce, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim poszukującym lekkiej i przyjemniej lektury.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
7.04.2019
Jest to drugi tom, w którym poznajemy dalsze losy Loty, jej rodziny i znajomych. Wraz z Lotta wędrujemy ulicami Wiednia, Paryża, Londynu, Warszawy, spotykamy wielkie osobistości tego okresu, słuchamy rozmów artystów, podziwiamy wielkie dzieła. Jednak ta bezpieczna oaza za kilka lat zostanie porwana w wir obłędu wojny, który zmieni wszystko i nic j...
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
23.02.2019
Książka napisana przez Sanmao przenosi nas na Saharę. Autorka nie izoluje się od świata pustyni ona chcę poznać go do samej podszewki. Dzięki jej wspaniałemu, bystremu i ciekawemu spojrzeniu dowiadujemy się wielu interesujących rzeczy na temat życia na pustyni. Jej humor, bezpośredniość, empatia, inteligencja zjednuje jej wielu ludzi i sprawia, że...
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
17.02.2019
Tym razem autorka zabiera nas do malutkiej wioseczki Rodzanice nieopodal Lipowa. Kolejny raz jesteśmy świadkami makabrycznych wydarzeń. Losy ludzkie splatają się tu w zadziwiającej kombinacji i jak się okazuje każdy jest winny jakiegoś występku. A wszystkiemu przyświeca krwawy księżyc, który ma wskrzesić do życia wilkołaka.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
24.01.2019
Bardzo ciekawa książka, która pozwoli każdemu zainteresowanemu marketingiem na spojrzenie na ten dział i jego potrzeby. Książka jest napisana przystępnym językiem, który trafia nawet do laika.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
20.01.2019
Pięć poziomów przywiązania to kolejna książka, która wprowadza nas w świat wiedzy Tolteków.
W tej książce poruszany jest temat naszego przywiązania do różnych pojęć na temat siebie i świata. Dzięki wiedzy zawartej w tej książce można spróbować jak najlepiej zdiagnozować swoje postrzeganie świata i jak ono oddziałuje na tworzenie naszej osobow...
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
1.01.2019
Książka podaje nam cztery umowy, które powinniśmy zawrzeć z samym sobą. Każda z umów jest szczegółowo omówiona przez autora. Realizowanie umów ma wpłynąć na poprawę jakości naszego życia. Z pewnością książka daje do myślenia i otwiera oczy na wiele toksycznych rzeczy, które robimy nie uświadamiając sobie tego.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
1.01.2019
Ciekawa pozycja dla osób, które lubią aktorkę Reese Whitherspoon. Przedstawia ona swoje dzieciństwo i młodość na tle Południowego stylu życia. Ładnie wydana pozycja z mnóstwem zdjęć i przepisów, list książek i muzyki.
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
26.12.2018
Kwestia szkolnictwa poruszona w ciekawy sposób. Szkoły muszą się zmieniać , aby nadążyć za duchem czasów. Ciekawe przykłady alternatywnych działań szkół.
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe