A.B.C. Agatha Christie

Okładka A.B.C.
autor:
Agatha Christie
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2010
ISBN:
9788324589524

Opis

Seryjny morderca zabija ludzi w porządku alfabetycznym. Odpracował już litery "A", "B" i "C"? Czy zostanie schwytany, zanim dojdzie do "Z"? Sprytny przestępca umyka wymiarowi sprawiedliwości, mimo że przed każdą zbrodnią wysyła list z informacją, gdzie i kiedy należy szukać następnej ofiary. Koło zwłok zawsze zostawia rozkład jazdy pociągów, potocznie zwany ABC. Co więcej, w listach również podpisuje się "A.B.C.". Czyżby zabójca cierpiał na kompleks alfabetyczny? Herkules Poirot czuje jednak, że ..za tym pozornym szaleństwem musi skrywać się umysł przebiegły i metodyczny, a zostawiane wskazówki mają sprowadzić policję na błędny trop.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

A.B.C.
Recenzent: Natasha92
„Ach, ta łamigłówka życia! Fascynuje mnie zawsze i wszędzie.” Od kiedy tylko pamiętam wciąż słyszałam wiele dobrego na temat królowej kryminałów Agaty Christie. Jednak dopiero teraz jej dzieło trafiło w moje ręce. Początkowo byłam pewna, że moja przygoda z tą sławną i podziwianą autorką rozp... więcej »
Dodali do kolekcji
ibzik
mpaquerette
Ehtelen
Lidhaf
Nocena
Lloret
kicia
Zebra
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Wyobraża pan sobie, że potrafi rozwiązać każdą zagadkę zbyt trudną dla naszej tępej angielskiej policji. Przekonamy się, mądralo Poirot, czy naprawdę z pana taki spryciarz. Może ten orzech będzie dla pana za twardy do zgryzienia? Proszę zainteresować się Andover dwudziestego pierwszego bm. Z poważaniem – A.B.C.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!