A jeśli ciernie ... V. C. Andrews

Okładka A jeśli ciernie ...
autor:
V. C. Andrews
wydawnictwo:
"Świat Książki"
data wydania:
1996
ISBN:
9788371298783

OpisSłowa kluczowe

Przeszłość powraca „Bart zaczął mnie już naprawdę denerwować. Przerażał mnie. Żyć z nim to tak, jakby mieszkać pod jednym dachem z Jekyllem i Hyde’em.”* Konsekwencje tego co robimy najczęściej dotykają tylko nas, ale bywa, że nasze działania ciągną się nie tylko za nami, ale i za naszymi ... więcej »
Trzecią już część serii poznajemy z perspektywy Jory'ego i Barta, którzy żyją w pozornie szczęśliwej rodzinie. Pozornie, bo w rzeczywistości ich świat w dużej mierze składa się z nieustającego pasma kłamstw. Ich rodzice ukrywają mroczny sekret i nadal stawiają czoła jego następstwom. Jory zdawał ... więcej »
Kolejna cześć sagi o rodzinie Dollangangerów już za mną. Tym razem mijają lata od pożaru w rezydencji Corinne - matki Cathy i Chrisa. Ich matka unika poniesienia odpowiedzialności za popełnione zbrodnie sprzed lat i zostaje umieszczona w szpitalu dla psychicznie chorych. Cathy po śmierci swego d... więcej »
Virginia C. Andrews to nieżyjąca od wielu lat autorka bestsellerowej serii o rodzinie Dollangangerów, która na nowo zdobywa rzesze fanów. Bo burzliwych wydarzeniach mających miejsce w drugim tomie spotykamy się z bohaterami dopiero kilka lat później, gdy Cathy i Chris mieszkają razem i wychowują ... więcej »
Dodali do kolekcji
Martynka86
Figunia31
agnieszkap
greymouse
Kasia_Czytajka
jotgol
Suza
oktawia123
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!