Alchemik Paulo Coelho

Okładka Alchemik
autor:
Paulo Coelho
wydawnictwo:
DRZEWO BABEL
data wydania:
2010
ISBN:
9788391723913

Opis

Alchemik otwiera te drzwi w naszej duszy, o których istnieniu wolelibyśmy zapomnieć. Każe marzyć, podążać własnym powołaniem, podejmować ryzyko, pójść w świat i wrócić wystarczająco śmiałym, by stawić czoła wszelkim przeszkodom. Baśniowa, alegoryczna opowieść o wędrówce andaluzyjskiego pasterza jest tłem do medytacji nad tym, jak ominąć życiowe pułapki, by dotrzeć do samego siebie. Alchemia Paulo Coelho to tajemna wiedza o prawdzie i jej dwóch obliczach. Autor burzy wszelkie bariery bojaźni, któr..e powstrzymują strumień naszych pragnień. Potrzeba Alchemika i jego światowy rozgłos są oczywiste, albowiem lektura książki przemienia w złoto nawet najbardziej zaśniedziałe sprężyny ludzkich marzeń.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Nie ma to jak zajrzeć w głąb własnej duszy i spróbować odkryć co dzieję się z naszym sercem. Popatrzeć w okno i milczeć. Milczenie jest Językiem Wszechświata. Odnaleźć Dobrą Duszę. Ot takie ciut przemyślenia skłaniaj... więcej »
Alchemik
Recenzent: finkaa
Paulo Coelho to dla mnie pisarz bardzo zagadkowy, poruszający fundamentalne sprawy w tak enigmatyczny sposób, że niekiedy po prostu trudno o jakąkolwiek interpretację. Przebrnęłam przez nudnawego „Pielgrzyma„, który o... więcej »
"Alchemik"
Recenzent: Enigma
Kto z was chciałby podróżować Własną Legendą? Wyrzec się wszystkiego w imię marzeń? Podążać śladami życia? Wszystko co chcemy osiągnąć jest w zasięgu naszej ręki. „Bo gdy czegoś gorąco pragniesz, cały wszechświat... więcej »
,,Alchemik otwiera te drzwi duszy, o których istnieniu wolelibyśmy zapomnieć." Pamiętam, kiedy pierwszy raz przeczytałam ,,Alchemika". Pamiętam opis, który zobaczyłam z tyłu książki. Brzmi jak bajka, o tym że marzenia... więcej »
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć." Paulo Coelho jest brazylijskim pisarzem i poetą. W ciągu swojego życia wydał już wiele powieści, ale na polski ... więcej »
Paula Coelho chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Znamy go z mądrych cytatów i książek o tematyce związanej z życiem i miłością. Jego powieści cieszą się wielką popularnością na całym świecie. Szesnastoletni Santia... więcej »
Dobra książka
Recenzent: saro
Jestem bardzo zadowolony z książki :) więcej »
Dodali do kolekcji
danielmonika
ranisz
floks
brocha
Qavtan
catrin
Inqba
czara
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Dodane przez kzabek

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!