Avatar @ale.babka

@ale.babka

24 obserwujących. 103 obserwowanych.
Kanapowicz od 5 miesięcy. Ostatnio tutaj 34 minuty temu.
Napisz wiadomość
Obserwuj
24 obserwujących.
103 obserwowanych.
Kanapowicz od 5 miesięcy. Ostatnio tutaj 34 minuty temu.

Hej,
Tu AleBabka AleBabka! Kurpianka i Mazurka z pochodzenia a od 20 lat mieszkanka Pruszkowa, zakochana w tej małej ojczyźnie. Śpiewam, tańczę, recytuję a te wszystkie pasje łączy jedno- miłość do słowa. Piszę wiersze, opowiadania i marzę o wydaniu własnej książki. Zaczytuję się w książkach biograficzno-historycznych, uwielbiam reportaże i felietony. Czytam z uwagą i cieszę się, gdy mogę wyczytać z książki zdanie, słowa, które mnie zainspirują i zostaną ze mną na zawsze.
Lubię wracać do przeczytanych książek i sprawdzać czy nadal wywołują we mnie emocje. Takich też możecie spodziewać się z mojej strony recenzji – pełnych uczuć. Bardzo lubię rozmawiać na temat przeczytanych historii, wymieniać się spostrzeżeniami i podobno zarażam pasjami :)

Zbieram niezwykłe miniaturowe krzesła, takie z duszą, z tym „czymś”, co działa na wyobraźnię.

Chcę przeczytać

65

Przeczytane

71

Moje Opinie

13
20.05.2022

„Drozdy nic nam nie czynią, poza tym, że radują nas swoim śpiewem. Nie niszczą ogrodów, nie gnieżdżą się w szopach na kukurydzę, nie robią żadnej szkody, tylko śpiewają dla nas z głębi swoich ptasich serduszek. Dlatego właśnie grzechem jest zabić drozda...”

„Zabić drozda” to powieść amerykańskiej...
Zobacz wszystkie opinie (13)
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl