Amok David Moody

Okładka Amok
autor:
David Moody
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2009
ISBN:
9788324133277

Opis

Brutalne morderstwa paraliżują społeczeństwo. Napastnicy, okrzyknięci przez media Wściekłymi, uderzają bez ostrzeżenia. Zabijają każdego, kto stanie im na drodze.Ilość przypadkowych napaści przechodzi z setek w tysiące, a potem w setki tysięcy. Każdy, niezależnie od płci, wieku czy rasy, jest albo ofiarą ? albo Wściekłym.W ludziach narasta lęk, że w każdej chwili przyjaciele lub najbliżsi zwrócą się przeciwko nim ze zbrodniczym zamiarem. Wszyscy muszą liczyć się z ryzykiem, że zostaną zamordowani... Albo że sami zaczną mordować?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Albo zabijasz, albo ciebie zabiją. Albo ty znienawidzisz, albo ciebie znienawidzą." [s.183] Głównym bohaterem powieści „Amok” Davida Moody jest Danny McCoyne. Mężczyzna z kilkuletnim stażem małżeńskim, niezbyt dobrze radzący sobie z trójką niesfornych dzieci, mający duże problemy finansowe o... więcej »
Amok
Recenzent: summer21
Danny prowadzi dosyć normalne życie z żoną i trojgiem dzieci, jak to przypada na przeciętnego mieszkańca. Jego praca jest nudna i monotonna, ale na zmianę na lepszą też nie ma o czym marzyć. Najgorsze jest to, że wypłata starcza na bieżące życie. Sam nie jest w stanie utrzymać rodziny, a to wcal... więcej »
Danny McCoyne, posiada kochane dzieci oraz żonę, ma także niesamowicie nudną pracę. Prowadzi zwykłe życie jak wszyscy inni. Pewnego dnia mężczyzna zostaje świadkiem brutalnego morderstwa. Nikt nie wie co może być jego skutkiem. Z każdym następnym dniem dowiaduję się o nowych zabójstwach. Media o... więcej »
Dodali do kolekcji
kasandrakrueger
olcia_226
insomniaofsummer
EmilyStrange
Micki
jimmystone
Black_Vampire
Kobaltowa
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!