Anioł L.A. Weatherly

Okładka Anioł
autor:
L.A. Weatherly
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2011
ISBN:
9788324722181

Opis

Fantastyczno-przygodowa powieść o miłości, przeznaczeniu i ofierze. Siedemnastoletnia Willow, w szkole uważana za dziwaczkę, jest... jasnowidzem! Potrafi zajrzeć w przyszłość innych, zna ich marzenia i słabe punkty - wystarczy, że ich dotknie. Willow nie wie, że jest aniołem i że to bardzo niebezpieczne dla ludzi, bo anioły wcale nie są dobre ani łaskawe. Tymczasem rok starszy Aleks, członek elitarnej grupy Zabójców Aniołów, dostaje specjalne zadanie: ma zlikwidować Willow. Nieoczekiwanie oboje z..aczynają się sobie podobać, co ściąga na nich wielkie kłopoty...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Anioł, który nie jest stróżem. Miłość, która jest przekleństwem…” Zapomnijcie o aniołach, które są wcielonym dobrem, śpiewają w boskim chórze, a w wolnym czasie grają na lirach i strzegą śmiertelników. Anioły są złe, niegodziwe i podstępne. Wykorzystują ludzi i powoli doprowadzają do ich z... więcej »
Anioły to temat coraz bardziej znany i popularny w książkach dla młodzieży. Jak to często bywa takie powieści są mało oryginalne, wszystko jest z czegoś "ściągnięte". A jaka jest książka "Anioł"? Czy różni się od pozostałych powieści o aniołach? Siedemnastoletnia Willow na pierwszy rzut oka n... więcej »
Anioł
Recenzent: Suza
Książkę tą czytałam jeszcze na poprzednich wakacjach, jednak teraz postanowiłam przypomnieć sobie tą historię. ;) Choć za drugim razem nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak wcześniej, nadal uważam ją za całkiem niezłą lekturę. Willow nie jest zwyczajną dziewczyną i nie mam tu na myśli jedyn... więcej »
Anioł
Recenzent: chomiczek17
Jest to pierwsza wydana powieść napisana prze Lee Weatherly , która zadebiutowała z Polsce w 2011 roku i zyskała wielkie uznanie wśród młodych czytelników . Sięgnęłam po te książkę zupełnie bez powodu . Na początku książka była dość nudna i pozbawiona akcji ,ale tylko na początku . Potem zaczę... więcej »
Anioł
Recenzent: posredniczkaa
Jak to jest znać przyszłość ludzi, których się dotknie? To dar, czy przekleństwo? Willow przyzwyczaiła się do tej umiejętności oraz etykietki dziwaka, którą otrzymała od rówieśników. Wszystko się jednak zmienia, kiedy najpopularniejsza dziewczyna w szkole przychodzi do niej po przepowiednie. ... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
olcia_226
Nivell
Etreinte
potter162
Sallymy
iziu08
Vanille
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!