Anioł Lee Weatherly

Okładka Anioł
autor:
Lee Weatherly
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2011

Opis

17-letnia Willow wie, że odróżnia się od innych dziewczyn. Nie tylko dlatego, że lubi sobie podłubać w silnikach samochodów. Willow ma pewien dar. Potrafi zajrzeć w przyszłość innych ludzi, zna ich marzenia, nadzieje, porażki; wystarczy jej ich dotknąć. Nie ma pojęcia, skąd wzięła się w niej ta moc…

Dla Alexa nie jest to żadną tajemnicą. Piękny, zagadkowy Alex zna sekret Willow. Wyrusza na tajną misję, żeby ją powstrzymać. Ciemne moce, czające się we wnętrzu Willow, sprawiają, że jest ..niebezpieczna – i nie można jej się oprzeć. Alex – choć tego nie chce – zakochuje się w swoim zaprzysięgłym wrogu.

Pochłania, fascynuje zachwyca.

ANIOŁ to epicka opowieść o miłości, przeznaczeniu i ofierze.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Inbook.pl - Nowe -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Allegro.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

Kolejne miłe zaskoczenie! Biorąc tę książkę do ręki, myślałam sobie: "Cóż, w sumie lubię te paranormale, okładka ładna, mogę się rozerwać, pewnie znowu jakaś nastolatka spotka anioła i go pokocha". Tak myślałam. Potem... więcej »
Zawsze lubiłam tematykę aniołów, dlatego ta książka przyciągała mnie od samego początku. I jestem bardzo zadowolona, że i tym razem się nie zawiodłam. W tej książce anioły nie są takie, za jakie wszyscy je uważają (do... więcej »
,Anioł"
Recenzent: Sihhinne
Wśród nawału paranormalni ciężko się wyróżnić. Właśnie dlatego do Anioła podchodziłam niepewnie. Mogło być to spowodowane także tym, że Kurushimi streściła mi mniej więcej o co chodzi, a także wskazała wady książki. C... więcej »
Dodali do kolekcji
weera
Roselle
EmilyStrange
Klaudek
iziu08
Kimberlyyy
Gosia_4373
cassandra9891
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!