Apokalipsa Dean R. Koontz

Okładka Apokalipsa
autor:
Dean R. Koontz
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2007
ISBN:
9788373593152

Opis

Koniec świata zaczął się od deszczu - nagłego i gwałtownego. Zapowiedź Apokalipsy unosiła się wraz z dziwnym zapachem w wilgotnym powietrzu. Wybudzona ze snu Molly Sloan, mieszkanka małego górskiego miasteczka, czuła, że niedługo stanie się coś złego. Jej wyostrzone do granic możliwości zmysły rejestrowały zjawiska, które nie powinny mieć miejsca. Wizja w lustrze ukazywała zgliszcza i ruinę. Szaleńcza ulewa, jak nowy Potop, spada na cały świat. Załamują się systemy komunikacji, przestają funkcjon..ować struktury wojskowe i rządowe, wyzwalają się najgorsze ludzkie instynkty, dochodzi do straszliwych morderstw. Sparaliżowana strachem ludzkość staje na krawędzi zagłady. Co i w jakim celu przybyło na Ziemię? W końcu Molly i jej mąż odkryją przerażającą prawdę...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Apokalipsa to pierwsza książka Dean’a Koontz’a jaką dane mi było czytać i musze przyznać, że bardzo tego pana polubiłem. Może nie jestem zachwycony ów pozycją, ale dzięki niej uświadomiłem sobie że prócz Mastertona mamy także innych znacznie silniejszych twórców, do których Koontz z całą pewno... więcej »
Noc. Szum deszczu. Bezsenność. Krople głośno bębniące o dach. Niepokój. Woda, która świeci. Deszcz, który nie pachnie deszczem. Przerażone dzikie zwierzęta na twojej werandzie. A pośród tego wszystkiego ty, owładnięty strachem, z dziwnym, nieokreślonym przeczuciem w sercu. To tylko początek, ... więcej »
Dodali do kolekcji
coffincat
CzarnaWdowa
panika0
couleur
Liliowa
zosiapw
eddy
kuciej
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Rzeczywistość nie była tym co kiedyś. Dziś po południu może się okazać czymś całkiem innym, niż była rano. Lewis Carroll spotkał H.P. Lovecrafta.

Dodane przez Kasiasnoopy

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!