"Alicja Horn"

Autorka 25 czytelników
Obserwuj
8.0 /10
37 ocen z 2 książek,
przez 35 kanapowiczów
Lekarz specjalista, doktor nauk medycznych, autorka prac z zakresu medycyny. W pisaniu wykorzystuje wiedzę medyczną i doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy w szpitalu. "Wyleczeni" do jej debiut literacki. Alicja Horn to pseudonim autorki.

Książki (2)

Sortowanie:
Wyleczeni
2 wydania
Wyleczeni
"Alicja Horn"
7.4/10
Zrób rachunek sumienia, zanim trafisz do szpitala. Kiedy pielęgniarki znajdują w dyżurce ciało zastępcy ordynatora, cień pada na cały personel słynnego warszawskiego szpitala. Mnożą się plotki i dom...
Pasożyt
Pasożyt
"Alicja Horn"
8.5/10
Para głównych bohaterów, lekarka Marta Wolska i komisarz policji Michał Łazowski, wpada na trop największej afery farmaceutycznej w kraju. Muszą dowiedzieć się, komu i dlaczego tak bardzo zależy na r...

Komentarze

Cytaty "Alicja Horn"

W przeciwieństwie do niego większość innych psychiatrów, z którymi miała do czynienia, niewiele różniła się od swoich pacjentów.
Reanimowała trupa, ale przedstawienie musiało trwać.
Za głupie błędy zawsze płaci się najwyższą cenę
Kara powinna być proporcjonalna do zbrodni.
Uważała rośliny za istoty doskonałe. Żeby żyć, nie musiały nikogo krzywdzić, a energię czerpały ze słońca. Niemal perfekcyjni bretarianie.
Przerastały ją nowe zasady segregacji śmieci. Miała doktorat z medycyny, ale decyzja, do którego pojemnika co wrzucić, wymagała, w jej opinii, co najmniej habilitacji.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl