Mariusz Kulesza

Autor
Obserwuj
10 /10
1 ocena z 1 książki,
przez 1 kanapowicza
Kategorie
Dla dzieci , Fantasy

Książki

Annick. Siostra i brat
Annick. Siostra i brat
Mariusz Kulesza
10/10
Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie fantazji i nie tylko? Chodź zatem, pokażę Ci go... Historia zaczyna się bardzo niewinnie. Dwoje dzieci chce poznać pewien sekret skrywany przez ten n...

Obserwujący (1)

@kayoy370

Komentarze

@kayoy370
@kayoy370 · prawie 2 lata temu
Autor Kulesza Mariusz. Jest to opowieść dla nas wszystkich. Przygody dwojga dzieci zaczynają się w świecie fantazji. Dzieci poznają różne stworzenia w poszukiwaniu tajemniczego przedmiotu. Z każdą odkrytą krainą coraz bardziej przybliżają się do rozwiązania tajemnicy i dowiadują się o nowych sekretach który skrywa ten świat. W czasie ich przygód dzieją się czasem niezwykłe wydarzenia czasem bardzo smutne. To wszystko ma swój cel by połączyć świat fantazji ze światem realnym. Książka jest nie tylko dla dzieci. Dlaczego ponieważ w każdym z nas jest dziecko niezależnie od wieku. A zakończenie książki jest tego dowodem. W książce pokazałem świat po tamtej stronie by na końcu wrócić do świata realnego. Pisząc ja często myślałem o Dzieciach które bardzo Ciężko chorują i czasem niema dla nich ratunku. Jak im to powiedzieć? Pisałem to całym swoim sercem by pokazać świat inny świat.
@kayoy370
@kayoy370 · prawie 2 lata temu
Jest coś jeszcze co ukryłem w książce. Dwa słowa palindromy tak jak kajak. By je odnaleźć trochę podpowiem czytelnikom. Czytając od końca potrzebujecie literki B i K. O jednym słowie wie wydawnictwo. Jeśli uda wam się je odnaleźć prosił bym o kontakt. Pierwsze 10 osób chciałbym wynagrodzić moją drugą książką którą piszę.

Cytaty Mariusz Kulesza

Dodaj pierwszy cytat!
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl