Monika Joanna Cieluch

Monika Joanna Cieluch

Autorka 14 czytelników
Obserwuj
7.9 /10
15 ocen z 2 książek,
przez 15 kanapowiczów
Monika Joanna Cieluch, mimo iż jest rodowitą grudziądzanką, to od niemal czternastu lat mieszka poza granicami kraju. Od najmłodszych lat uwielbiała odbywać podróże po kartach najrozmaitszych powieści i ową miłość pielęgnuje po dzień dzisiejszy. Swoją przygodę ze słowem pisanym rozpoczęła pod wpływem chwili, i chociaż nigdy nie traktowała tworzenia zbyt poważnie, w roku 2014 zdecydowała się na opublikowanie na portalu Wattpad.com swojej pierwszej powieści.

W czerwcu 2018 premierę miała debiutancka powieść Autorki zatytułowana „Miłość Szeptem mówiona” która zebrała bardzo pozytywne recenzje zarówno wśród blogerów, jaki i samych czytelników.

W swoich powieściach stawia na emocje i realność bohaterów. Jak sama mówi, kocha miłością absolutną pióra N.Sparksa i to do jego powieści lubi powracać spokojnymi wieczorami.

Miłośniczka kawy i miętowej czekolady, prywatnie żona i matka, siostra dwóch braci i wielbicielka polskiego kina.

Książki (2)

Sortowanie:
Książka Miłość szeptem mówiona
Miłość szeptem mówiona
Monika Joanna Cieluch
{}8/10
Historia przyjaźni ubranej we wszystkie odcienie miłości Margaret Megan Murphy to młoda, zbuntowana Brytyjka, która nie lubi przyznawać się do swoich polskich korzeni. Pewnego dnia jednak, za sprawą u...
Książka Mężczyzna z tuszem na dłoni
2 wydania
Mężczyzna z tuszem na dłoni
Monika Joanna Cieluch
{}7.8/10
Cykl: Niepokorni, tom 1
Czy młodzieńcza miłość może być tą na całe życie? Hania, Jakub i Olly tuż po ukończeniu szkoły średniej postanowili wyjechać do Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego. Los rozdał im sprzyjające karty. ...

Komentarze

Serie i Cykle

Cytaty Monika Joanna Cieluch

"Nie jestem idealny, ale stanowię całkiem interesującą wersję limitowaną, być może trudną w obsłudze, ale za to z klasycznie romantyczną duszą"
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe