Bale Maturalne z Piekła Stephenie Meyer

Okładka Bale Maturalne z Piekła
autorzy:
Stephenie Meyer, Meg Cabot, Kim Harrison, Lauren Myracle
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324135752

Opis

Do tańca proszą wampir, który zawrócił w głowie śmiertelnej dziewczynie, demon zarażony miłością, anioł, który porzucił niebo dla śmiertelniczki, duch, który nie może zapomnieć o ukochanej, wysłannik ciemności, który zwodzi nastolatkę potrafiącą czytać w ludzkich sercach... Ich wybranki przeżyją tragiczną miłość w opowieściach, których finał rozegra się na balach maturalnych, gdzie królową jest noc, a królem strach.

Słowa kluczowe

Jestem zaskoczona, bo książka ta nawet nie okazała się tak tragiczna, jak się tego spodziewałam. Co wcale nie zmienia faktu, że nudziłam się przy tej lekturze i jakoś niespecjalnie mnie ona wciągnęła. Jedyne fajne opowiadanie z tego zbioru to opowiadanie Kim Harrison, które bardzo mi się podobało... więcej »
Bale Maturalne z Piekła
Recenzent: Ianowa
Długo zabierałam się do przeczytania tejże książki. Jest to zbiór pięciu opowiadań. Miałam do tej książki mieszane uczucia, ale nie zawiodłam się. Co prawda nie można od tej książki wymagać zbyt wiele, ale według mnie jest całkiem niezła. Do opowiadania Stephenie Meyer pt. „Piekło na ziemi” po... więcej »
Na "Bale maturalne z piekła" natknęłam się w bibliotece przypadkiem i wzięłam tylko dlatego, że nie miałam wyboru i czasu, żeby siedzieć i przeszukiwać półki, a skończyły mi się książki do czytania. Poza tym bardzo lubię krótkie opowiadania, więc liczyłam na coś ciekawego. Gdy spojrzy się na o... więcej »
Gdy przeczytałam tą książkę i zatrzymałam wzrok na ostatnim zdaniu „Cóż, warto spróbować.”, zamknęłam oczy i… zasnęłam. Dopiero ranek miał mi przynieść refleksje na temat tego zbioru opowiadań. Ale najpierw krótko o książce, jako pełnym tworze wydawniczym. Zawiera ona pięć historii, napisanych ... więcej »
Każda z dziewczyn marzy żeby jej bal maturalny był nieziemski, piękny i idealny. By wymarzony partner zaprosił je do tańca, gdzie mógłby złożyć na ich ustach pocałunek miłości. Bohaterki 5 opowiadań przeżyją przysłowiową studniówkę na wysokich obrotach, a pamiętna noc będzie ciągła się za nimi ju... więcej »
Patrzysz na okładkę "Balów maturalnych z piekła" i co myślisz? Brzydki kwiat o nieprzemyślanej kolorystyce. To jeszcze nic, najgorsze są nazwiska Stephenie Meyer oraz Meg Cabot, które świecą niczym neony i wołają: "Patrz, patrz, to MY!". Promowanie popularniejszych autorek to nie wina samych pisa... więcej »
Dodali do kolekcji
Carlotta
monia311295
Lucjanna
Moira
FreeSoul
dark_happy_turtle
Kaami
cassandra9891
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!