Bardzo biała wrona Ewa Nowak

Okładka Bardzo biała wrona
autorzy:
Ewa Nowak, Nowak Ewa
wydawnictwo:
EGMONT
data wydania:
2010
ISBN:
9788323774655

Opis

Natalia - miła, spokojna dziewczyna, poznaje Norberta ? pozornie sympatycznego chłopaka z dobrej warszawskiej rodziny. Związek tej dwójki licealistów z każdym dniem staje się coraz bardziej mroczny, a Natalia przeżywa coś, czego żadna dziewczyna nigdy nie chciałaby doświadczyć. Skąd bierze się przemoc w związku? Jak to się dzieje, że zamiast wielkiej miłości przychodzi gorycz i rozczarowanie? Burzliwy związek Mileny i Witka, pary z powieści Krzywe 10, podsuwa czytelnikom inne pytanie: dlaczego ni..szczymy to, na czym nam najbardziej zależy? I czym właściwie jest niewierność? Bardzo biała wrona podejmuje temat niezwykle poważny. Autorka z właściwą sobie przenikliwością wskazuje całą masę symptomów, które w zdrowym związku dwojga ludzi pojawić się po prostu nie mogą. Każda dziewczyna, która marzy o prawdziwym uczuciu, powinna po tę powieść sięgnąć - choćby po to, by zrozumieć, od jakich chłopców lepiej trzymać się z daleka i jak nie dać sobie zrobić krzywdy.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Każda dziewczyna marzy o miłości rodem z bajki. Wyobraża sobie, że jej partner będzie księciem zdolnym do każdego poświęcenia, byle tylko wywołać uśmiech na twarzy swojej księżniczki. Czasem rzeczywistość jest łudząco podobna do fantazji... Natalia właśnie rozpoczyna pierwszą klasę lice... więcej »
  Historia Natalii i Norberta zaczyna się wraz z nowym rokiem szkolnym. Dla niej to zaledwie początek, pierwsza klasa, nowa szkoła i znajomi. Dla niego to już koniec, czas matury i decyzji dotyczących przyszłości. Ona początkowo nie zauważa Norberta. Nie jest to jednak istotne ponieważ on wybrał wł... więcej »
  Miła i spokojna, niewychylająca się z tłumu Natalia pochodząca z dobrej rodziny ma to nieszczęście, że Norbert z tej samej szkoły zawiesza na niej oko i stwierdza, że się zakochał. Chłopak stara się jak może aby zaimponować Natalii, sprawić aby ona również coś do niego poczuła. I udaje mu się. Na... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Magdalejn
  Roselle
  ola1806
  Betsy93
  cooma
  Potania
  wer.
  zannai
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!