Będziesz tam? Guillaume Musso

Okładka Będziesz tam?
autor:
Guillaume Musso
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2009
ISBN:
9788373596825

Opis

Trzecia powieść niezwykle popularnego we Francji pisarza, autora bestsellerów Potem... oraz Uratuj mnie, którego firmowym znakiem jest nieposkromiona fantazja i ogromna wrażliwość. Elliott, uznany chirurg, ma sześćdziesiąt lat i niedługo umrze. Śmiertelna choroba nie daje mu nadziei na przyszłość. Największą radością jego życia jest dorosła już córka, Angie, a największym pragnieniem, raz jeszcze ujrzeć ukochaną kobietę - zmarłą w tragicznych okolicznościach przed trzydziestoma laty Ilenę. Podcza..s jednej z misji humanitarnych w Kambodży, po operacji małego chłopca, Elliott otrzymuje od jego dziadka dziwny flakonik z trzema złotymi pigułkami, dzięki którym będzie ponoć mógł spełnić swoje największe marzenie. Gdy zażywa pierwszą z ampułek jego świat ulega całkowitej przemianie - może podróżować w czasie, po raz kolejny przeżywa swoją młodość... Czy uda mu się ocalić przed śmiercią ukochaną kobietę?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Beletrystyka » Społeczno-obyczajowa
  Tematyka » Literatura piękna
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  ..
  Recenzent: mandarynkaa87
  "Gdyby można cofnąć czas, co zmieniłbym w swoim życiu?"-na pewno kazdy z nas zadawał sobie kiedys to pytanie. Elliott dostał szanse -mógł zmienić swoje życie.Ale żeby nie było zbyt różowo-wszystkie zmiany w przeszłosci niosą ze soba zmiany w terazniejszym zyciu bohatera...No i tutaj zaczynają sie... więcej »
  Gdybym mógł cofnąć czas, co zmieniłbym w swoim życiu? Czy miałbym dość odwagi, by nadać mu nowy sens? Dokąd bym poszedł? I z kim? Każdy z nas choć raz w życiu zadał sobie to pytanie. Ja również. I ten właśnie opis doprowadził do tego, że ta książka znalazła się u mnie na półce. Nawet nie pa... więcej »
  Będziesz tam?
  Recenzent: liszka.82
  Piękna opowieść jak zawsze u G. Musso! Można wzruszyć się do łez. Wspaniała romantyczna, trzymająca w napięciu historia miłości, z próbami oszukania przeznaczenia, super. Świetne pokazanie przeszłości, lat 70-tych, co teraz jest oczywiste, wtedy było nieznane. Wybitnie wymyślone przekazywanie sob... więcej »
  Dodali do kolekcji
  fightgirl
  Ireth
  Julianne
  Kaami
  panika0
  Nihal
  La_Mademoiselle
  Chrizzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!