BETA Rachel Cohn

Okładka BETA
autor:
Rachel Cohn
wydawnictwo:
Czarna Owca
data wydania:
2013
ISBN:
9788375546095

Opis

Porywająca i niezapomniana historia o odwadze i miłości w niemoralnym świecie.

Elizję stworzono po to, by służyła mieszkańcom Dominium, rajskiej wyspy, na której mieszkają najbogatsi ludzie na Ziemi. Szesnastolatka jest klonem bez emocji, które mogłyby ją odrywać od bycia opiekunką dzieci gubernatora.

Kiedy jednak spotyka Tahira, wspaniałego, enigmatycznego młodzieńca, pochodzącego z jednej z najbardziej wpływowych rodzin, niespodziewane emocje zaczynają pojawiać się w jej u..myśle. Elizja nie rozumie, co się z nią dzieje, nie wie, jak sobie radzić z czymś, czego nigdy się nie spodziewała.

Jeżeli inni dowiedzą się o tym, że Elizja potrafi kochać, czeka ją przerażający los. Ale pożądanie do Tahira jest zbyt silne, by móc je ignorować. Gdy okrutny los ich rozdziela, dziewczyna postanawia uciec, bez względu na koszty!

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Raj na ziemi” – to stwierdzenie dla każdego człowieka oznacza coś zupełnie innego. Co jeżeli istniałoby jednak naprawdę takie miejsce, które wyglądałoby tak samo dla każdego? Gdyby powietrze było tam niczym aksamit, ... więcej »
Kiedy słyszymy słowo "raj", w myślach często pojawiają się wszystkie te niemożliwie piękne tropikalne wyspy, lazurowe plaże i ich krystaliczne wody. Taki idealny a nawet poprawiony raj istnieje na pewnej wyspie - w ś... więcej »
Uwielbiam antyutopie, dlatego przeglądając zapowiedzi oraz nowości wydawnicze moją uwagę przykuła powieść „BETA” Rachel Cohn. Szybko się okazało, że to niezwykła książka, od której nie mogłam się oderwać. Szesnastolet... więcej »
BETA
Recenzent: Rebellish
Gdy tylko usłyszałam o tej książce nazwisko autorki wydało mi się dziwnie znajome, choć byłam pewna, że jeszcze nigdy nie spotkałam się z żadną z jej książek. Po dłuższych przemyśleniach dotarło do mnie, że przecież R... więcej »
Kiedy przeczytałam „Betę” autorstwa Rachel Cohn miałam mieszane uczucia, z jednej strony powieść czytało mi się bardzo szybko, fabuła mnie zaciekawiła, z drugiej strony książka nie była jakaś odkrywcza. Pierwszoosobo... więcej »
BETA
Recenzent: candylove27
Lubię czasami poczytać powieści raczej dla nastolatków, a ta w jakiś sposób właśnie taką jest. Muszę przyznać, że na pewno się nie nudziłam, zagłębiałam się z ciekawością w świat, jaki stworzyła na kartach autorka. ... więcej »
Tytuł: Beta Autor: Rachel Cohn Wydawnictwo: Czarna Owca Wydanie: 2013-10-23 ISBN: 987-83-7554-609-5 Objętość: 316 Cena: 29,90 zł Moja ocena: 5/10 pkt. Szufladka: Ciekawa Zauważyłam, że ostatnio na przemia... więcej »
Beta
Recenzent: ciarolka
Klonowanie ludzi jest powszechnie zabronione i uważane za nieetyczne. Istnieje jednak takie miejsce, w którym jest to akceptowane przez społeczeństwo, a posiadanie klona ludzkiego to wyraz bogactwa i przynależności do... więcej »
Sprawiedliwość to rzecz względna. Szczególnie w dzisiejszych czasach. Pierwsze porównanie jakie przychodzi mi do głowy, to kary za przestępstwa (przykładowo): gwałt i znęcanie się nad zwierzętami. Kto dostanie wyższą ... więcej »
siążki dla młodzieży mają pewien urok, który sprawia, że chętnie po nie sięgam, choć nie są przeznaczone dla mojego przedziału wiekowego. Lubię od czasu do czasu przypomnieć sobie smak pierwszej miłości, beztroski i p... więcej »
W dorobku pisarskim amerykańskiej autorki Rachel Cohn znajduje się już kilkanaście pozycji, ale „Beta” to moje pierwsze spotkanie z jej twórczością. Jak głosi opis na tylnej okładce, jest to powieść młodzieżowa łącząc... więcej »
Dodali do kolekcji
milla
VirtualnaJa
Castiel
tala86
kasandra
insomnia
cassandra9891
SlumberGirl
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!