Bez skazy. Pretty Little Liars Shepard Sara

Okładka Bez skazy. Pretty Little Liars
autor:
Shepard Sara
wydawnictwo:
data wydania:
2011-09-07

Opis

BESTSELLER „NEW YORK TIMESA”

Na podstawie książek z serii „Pretty
Little Liars” powstał serial pod tym samym tytułem oglądany przez miliony nastolatków na całym świecie. W Polsce nastolatki oglądają go w internecie, a od lipca na AXN („Słodkie kłamstewka”).

NIE CIESZ SIĘ ZA WCZEŚNIE. TO JESZCZE NIE KONIEC.
A.

Śledztwo w sprawie zniknięcia Alison przybiera nieoczekiwany obrót. Do Rosewood powraca Toby, który jest jak czarny kot – zawsze zwiastuje kłopoty... Aria, Emily, Spencer i Hanna tracą grunt pod nogami.
Dziewczyny muszą połączyć siły, ale czy potrafią sobie zaufać?
Sara Shepard jako nastolatka chciała być gwiazdą oper mydlanych, projektantką klocków Lego lub genetykiem. Inspiracją bestsellerowych powieści z serii „Pretty Little Liars” oraz „The Lying Game” stały się jej wspomnienia z czasów szkolnych

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla dziewcząt zagraniczna
  Do Rosewood wrócił Tony Cavanaugh, brat Jenny. TEJ Jenny, o której wspominało się w Kłamczuchach. Jego powrót wprowadza zamęt w miasteczku, szczególnie w życiu Arii, Emily, Hanny i Spencer. W sprawie morderstwa Alison nie pojawia się żaden nowy trop, dziewczyny wciąż prześladowane są wiadomościam... więcej »
  "Nie cieszcie się za wcześnie. To jeszcze nie koniec" A. Po odnalezieniu ciała Alison i po uroczystościach pogrzebowych cztery przyjaciółki myślą, że i zakończą się tajemnicze wiadomości, które od pewnego czasu dostawały. Nic jakże mylnego! Ta osoba nadal je niepokoi i najwyraźniej czuje się c... więcej »
  Około trzech tygodni temu przeczytałam pierwszą część tej serii "Kłamczuchy", wtedy mnie urzekła, a jak było z tą częścią przekonacie się po przeczytaniu tej recenzji. Gdy zdaje Wam się, że nadchodzą kłopoty, nie spodziewacie się, że będą one aż tak duże. A gdy już te kłopoty macie, myślicie, ... więcej »
  Bez skazy
  Recenzent: Lena173
  Sara Shepard jest amerykańską autorką, która jako nastolatka chciała zostać gwiazdą oper mydlanych, projektantką klocków Lego lub genetykiem. Największą inspiracje do napisania książek stanowiły dla niej wspomnienia z czasów szkolnych i to właśnie one zapewniły swojej twórczyni sławę, o której wi... więcej »
  Bez skazy
  Recenzent: Bujaczek
  „(...) Nie ciesz się za wcześnie. To jeszcze nie koniec.”* Koniec. Wydaje się, że to już koniec, ale nie... Jak bardzo się myliły. Ktoś się nimi bawi i najwyraźniej nie ma jeszcze dość... Ich tajemnice są zagrożone, a czas ucieka... „Bez skazy” jest kontynuacją serii Pretty Little Liars... więcej »
  Od wydarzeń z poprzedniego tomu minął zaledwie tydzień. W tym czasie cztery dawne przyjaciółki ponowie spotkały się w starym gronie. Kiedyś zjednoczyła je Alison DiLaurentis, lecz wraz z ostatnimi dniem lata gdy zaginęła, ich przyjaźń także się rozpadła. Teraz Spencer, Aria, Hanna i Emily to zupe... więcej »
  Kłamstewka, ah, słodkie kłamstewka. Każdemu z nas na pewno zdarzyło się skłamać choć raz w życiu. Wszyscy jednak dobrze wiemy, że kłamstwo rodzi kolejne i że zawsze ma krótkie nogi. Dądzę, że najlepiej przekonują się o tym bohaterki serii „Pretty Littre Liars” Sary Shepard. Alison była ich najle... więcej »
  Tak, wpadłam jak śliwka w kompot. Dawno żadna książka (w tym wypadku cała seria) nie wciągnęła tak bardzo, że odłożyłam wszystko inne na bok. I już nawet nie wspominam, że z serialem było identycznie. Bo po co, mówiłam o tym przecież wcześniej. Tak przyznaję się, spodobała mi się seria młodzieżow... więcej »
  Znasz to uczucie, gdy książka pomimo banalnej i płytkiej fabuły tak mocno Cię wciąga, że z utęsknieniem czekasz na przeczytanie kolejnego tomu? Tak było ze mną. Pierwsza część Pretty Little Liars nie była według mnie fenomenalna, jednak coś niesamowicie mnie ciągnęło do zapoznania się z kolejnymi... więcej »
  Jakiś czas temu przeczytałam Kłamczuchy, czyli pierwszą część serii Pretty Little Liars. Cztery przyjaciółki: Aria, Spencer, Emily i Hanna otrzymują tajemnicze maile i smsy, których nadawca podpisuję się jako A. co nasuwa dziewczynom podejrzenia, że za niepokojącymi wiadomościami może kryć się ic... więcej »
  "Bez Skazy" jest drugim tomem popularnej serii Pretty Little Liars. Powieść jest kontynuacją " Kłamczuch". Stało się, znaleziono ciało Alison i okazało się, że wszystkie dziewczyny dostają sms'y z groźbami. Aria, Emily, Hanna i Spencer są przerażone. Miały nadzieję, że nadawcą wiadomości była Al... więcej »
  „Bez skazy” jest drugim tomem z serii „Pretty Little Liars”. Książka rozpoczyna się retrospekcją z ważnego wydarzenia w życiu pięciu przyjaciółek. Przeżyły coś, co miało już na zawsze połączyć je ze sobą. Tajemnica, którą miały skrywać aż po grób. Dla jednej z nich nie trwało to długo... Po po... więcej »
  Bez skazy
  Recenzent: Kala95
  Każdy z nas popełnił kiedyś jakiś błąd. Błądzenie jest rzeczą ludzką i wszyscy, którzy zapierają się, że niczego w swoim życiu nie żałują, w rzeczywistości kłamią - oszukując niekiedy nawet samych siebie. Czasami jednak nasze błędy w znaczącym stopniu rzutują na życie innych. Trudno jest zlekcewa... więcej »
  Po pogrzebie Ali wydaje się, że wszystko się skończyło. Dziewczyny mogą odetchnąć. Ale nie. Ktoś nadal stara się uprzykrzyć dziewczynom życie. A. nie daje im spokoju. I staje się coraz odważniejsze i ostrzejsze. Sprawia, że dziewczyny muszą zmierzyć się z przeszłością, ale i przyszłością, bo zmus... więcej »
  Rok po zaginięciu Alison jej przyjaciółki zaczynają otrzymywać niepokojące wiadomości od A. Ta osoba zna wszystkie sekrety, które dzieliły z Ali i zaczyna grozić ich ujawnieniem. Na domiar złego do Rosewood powraca Toby, z którym wiążą się niemiłe wspomnienia. Dziewczyny muszą wykonywać wszystkie... więcej »
  Bez skazy
  Recenzent: aisha90
  Inspiracją do napisania bestsellerowej serii były dla Sary Shepard wspomnienia z jej lat szkolnych. Wiem jedno, jeśli faktycznie przeżyła historie opisywaną w Pretty Little Liars to współczuję! Nie jeśli chodzi o tajemniczego nadawce, lecz o to, że sekrety ujrzałyby światło dzienne w razie niewyk... więcej »
  "Pretty Little Liars - Bez skazy" jest drugą częścią serii. Wydarzenia w tej części mają miejsce bezpośrednio po ceremonii pogrzebowej Alison. Tymczasem do głównych bohaterek zaczynają dochodzić kolejne wiadomości od niezidentyfikowanej osoby. Po tych wiadomościach dziewczyny postanawiają trzymać... więcej »
  Z lekkim dreszczykiem...
  Recenzent: Antyska
  Uwaga, recenzja zawiera spojlery z części pierwszej! Pamiętam jak swego czasu był wysyp recenzji dotyczących tej serii. Czytałam je i zastanawiałam się, w czym tkwi jej fenomen. Fabuła owszem, wydawała się być ciekawa. Ale odrzucały mnie te pozytywne opinie. Nie spotkałam się jeszcze z żadną n... więcej »
  Bez skazy
  Recenzent: ciarolka
  Po burzliwych wydarzeniach mających miejsce w części pierwszej cyklu Pretty Little Liars nadszedł czas na moje kolejne spotkanie z Emily, Hanną, Spencer i Arią. Spotykamy się z dziewczętami w tym samym miejscu, w którym zakończyły się Kłamczuchy, czyli na mszy świętej za Ali. Dowiadujemy się o c... więcej »
  Seria Pretty Little Liars rozpoczęła się tomem zatytułowanym Kłamczuchy, w którym to jedna z pięciu przyjaźniących się ze sobą dziewczyn ginie. Alison była "przywódczynią" grupy popularnych w szkole dziewczyn: Hanny, Arii, Emily i Spencer. Pięć różnych charakterów. Pięć różnych przyjaźni. Jeden w... więcej »
  Naprawdę dziwię się, że seria Sary Shepard pod tytułem "Pretty little liars" tak bardzo przypadła mi do gustu, ponieważ tego typu literatura mi się najczęściej nie podoba. Lecz autorce udało się mnie zabrać w świat 4 kłamczuch, które co rusz dostają SMSsy od tajemniczej A.. Jest to idealny cykl w... więcej »
  Dodali do kolekcji
  dramatic
  chwileulotnee
  flo
  Castiel
  EmilyStrange
  Etreinte
  Sallymy
  pacholek123
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!