Biała Masajka Corinne Hofmann

Okładka Biała Masajka
autor:
Corinne Hofmann
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2008
ISBN:
9788324709793

Opis

Planowała wprawdzie tylko dwutygodniowy urlop, ale po przybyciu do Mombasy, Szwajcarka, Corinne Hofmann, poznała mężczyznę swojego życia - wojownika masajskiego. Została na Czarnym Lądzie ponad cztery lata, decydując się zamieszkać wraz z jego szczepem w kenijskim buszu. Musiała pokonać wiele biurokratycznych barier, zanim zdecydowała się go poślubić. "Jest to relacja z czterech lat, które spędziłam w buszu. Kierowana wielką miłością, wyszłam za mąż za Lketingę, Masaja z Kenii. Tam doświadczyłam ..nieba i piekła..." - pisze autorka.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Podróżując po różnych krajach, dość często miałam okazję obserwować coś, co nazwałabym letnim romansem. Turyści, a częściej turystki, usilnie próbują zainteresować sobą płeć przeciwną. Zwykle słabo znają język wybranka ale to przecież nieistotne. Chodzi o to, by z wakacji, oprócz tandetnych pamią... więcej »
"Biała Masajka" to opowieść Corinne Hofmann o swoim życiu. To, co opowiada jest nieprawdopodobne i ciężko w to uwierzyć. Książkę chciałam przeczytać od dawna. Zdziwiłam się lekko, że ma ona aż dwie kontynuacje. Zastanawiałam się, po co aż tyle. Okazało się jednak, że autorka dobrze zrobiła. Cori... więcej »
Dodali do kolekcji
beatta
boonia
Skrawek
malaCzarna
lily10
dina88
halloinka
Doszka
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!