Blask Księżyca Rachel Howthorne

Okładka Blask Księżyca
autor:
Rachel Howthorne
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324136414

Opis

Ona i ich dwóch. Musi wybrać, który z nich jest jej bratnią duszą. I tak jak ona czuje zew blasku księżyca... W tym lesie zginęli rodzice Kayli. Dziewczyna ich nie pamięta, lecz często nawiedzają ją sny, w których ożywa tamta noc. W tych snach widzi księżyc w pełni i słyszy wycie wilków... Teraz siedemnastoletnia Kayla wraca tu, by stawić czoło swoim lękom. Tu pośród leśnej głuszy spotka Strażników Nocy, pięknych i groźnych jak sama noc. Pozna milczącego Lucasa o srebrzystych hipnotycznych oczach... I odkryje miłość, która wystawi ich oboje na śmiertelne niebezpieczeństwo?Rachel Hawthorne wspaniale łączy wątek romantyczny i paranormalny, splatając je w absorbującą fabułę wypełnioną akcją i suspensem.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Rachel Hawthorne, wraz z Blaskiem księżyca (pierwszą częścią serii Strażnicy nocy), wprowadza czytelnika w świat niewyobrażalnych zjawisk. Aktualnie w naszych księgarniach górują podobne do siebie paranormale powstające na podstawie sprawdzonej receptury: weź ciemny las, zwykłą dziewczynę, niezie... więcej »
"Musisz stawić czoło swoim lękom" Rachel Hawthorne to autorka z list bestsellerów "The New York Times" i "USA Today". Jest laureatką licznych nagród, w tym najważniejszych, m. in. Readers' Choice Award 2005 (nagroda przyznawana przez amerykańskich czytelników). Powieścią "Blask księżyca" Rac... więcej »
"Blask księżyca" jest pierwszą z serii książek "Strażnicy Nocy". nocny klimat, mroczne tło i przestraszona, ruda dziewczyna na okładce. Od razu widać, że sięgając po dzieło Rachel Hawthorne mamy do czynienia z fantastyką. Fanów tego gatunku na pewno ten fakt ucieszy- jest to typowe "fantasy love"... więcej »
Ona jedna a ich dwóch, przy jednym czuje się bezpieczna, a do drugiego czuje niepokojące przyciąganie. Kogo wybierze? Kto naprawdę będzie ją kochał? Kayla wraca do lasu w którym zginęli jej rodzice, aby być tam przewodniczką. Odkąd tylko pamięta kocha przyrodę i wycieczki piesze. Więc jest to ... więcej »
Na samym początku muszę zwrócić uwagę na okładkę, która nie ukrywam bardzo mi się podoba. Wiem, że nie ocenia się książek po wyglądzie zewnętrznym, tylko po treści, jednak gdy stałam w księgarni pośród tylu książek niewątpliwym problemem było wybranie tych kilku, które najbardziej chciałabym prze... więcej »
RACHEL HAWTHORNE to autorka z list bestsellerów ,,The New York Times'' i ,,USA Today''.Jest laureatką licznych nagród, w tym najważniejszych m.in. Readers' Choice Award 2005 (nagroda przyznawana przez amerykańskich czytelników). Powieścią Blask Księzyca rozpoczeła w 2009 roku swoją najnowszą seri... więcej »
Dodali do kolekcji
gosiak9444
zabierajsie
monia311295
Kobra94
blondevil
RainDreams
natkawes
Na_maxa_zaczytana
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!