Błękitna godzina Alyson Noel

Okładka Błękitna godzina
autor:
Alyson Noel
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2010
ISBN:
9788324589364

Opis

Druga część cyklu Nieśmiertelni, kontynuacja ?Ever?.Ever Bloom zdawało się, że po tragicznych przeżyciach i stracie ukochanej rodziny w końcu odnalazła szczęście. Zakochana bez pamięci w Damenie, układa sobie życie na nowo. Zdobywa wiedzę dostępną tylko dla wybranych, a jej moce rosną. Tymczasem coś strasznego zaczyna się dziać z Damenem. Tajemnicza choroba sprawia, że nie tylko słabnie, starzeje się i traci dar nieśmiertelności, ale coś odbiera mu także pamięć, tożsamość, uczucia ? życie.Ever po..stanawia zrobić, co tylko w jej mocy, by ratować ukochanego. Przenosi się do Summerlandu ? krainy, w której poznaje nie tylko sekret przeszłości Damena, ale także starożytne księgi, kryjące tajemnicę podróżowania w czasie. Zbliżająca się ?błękitna godzina? to jedyny moment, kiedy można odwrócić bieg historii. Ever musi wybrać ? czy cofnąć wskazówki zegara i uratować rodzinę przed wypadkiem, czy zostać w teraźniejszości i walczyć o Damena, który z każdym dniem traci siły.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Błękitna godzina.
Recenzent: Lilien
„Miłość nigdy nie umiera”… taki cytat możemy zobaczyć na okładce 2 tomu cyklu „Nieśmiertelni”. Dla przypomnienia w pierwszej części mieliśmy styczność z Ever, która w tragicznym wypadku traci rodzinę i od tego momentu staje się medium. Widywanie duchów (w tym przypadku swoją zmarłą siostrę), dost... więcej »
Jest to kolejna część cyklu nieśmiertelni autorstwa Alyson Noel Ever Bloom zdawało się, że po tragicznych przeżyciach i stracie rodziny w końcu odnalazła szczęście. Zakochana bez pamięci w Damenie, układa sobie życie na nowo, Zdobywa wiedzę dostępną tylko dla wybranych, a jej moce rosną. tymczas... więcej »
Sięgając po kolejne części różnego typu powieści zawsze popadam w pewną wątpliwość. Jaka ta książka będzie? Czy się nie zawiodę? Czy autor/autorka podoła i utrzyma poziom? Czy kolejna część będzie lepsza od poprzedniej? Czy po zapoznaniu się z nią będę miała ochotę sięgnąć po następne? I tym raze... więcej »
„Poczuj, jak to ciepłe, cudowne, lśniące światło leczy każdą część twojego ciała, obmywa każdą komórkę wewnątrz i na zewnątrz, pozwól, by leżące tam pokłady smutku i gniewu zmieniły się w energię pełną miłości dzięki tej potężnej uzdrawiającej sile. Poczuj jak światło przepływa przez ciebie nicz... więcej »
Drugi tom cyklu "Nieśmiertelni" w niczym nie był lepszy od pierwszego. Wydaje mi się nawet, że był znacznie gorszy zarówno pod względem fabularnym jak i językowym. Po pierwsze, w tej części absolutnie nic ciekawego się nie dzieje, akcja wlecze się jak flaki, jest nudno, nudno i jeszcze raz nudn... więcej »
Jakiś czas temu miałam wielką przyjemność przeczytać książkę pt.: "Ever". Zakochałam się wtedy w tej serii, bardzo mnie wciągnęła.Czytanie pierwszej części tego cyklu sprawiło mi wielką przyjemność, więc oczywiście musiałam sięgnąć po drugą część.Towarzyszyły mi obawy, czy autorka utrzyma poziom ... więcej »
Na początku muszę przyznać, że prawie zapomniałam, co wydarzyło się w I części. Dopiero czytając "Błękitną godzinę" zaczęłam sobie to wszystko przypominać. "Ever" czytałam chyba jakiś rok temu, więc się nie dziwcie. "Każdy ma swoje przeznaczenie; jedyne, co musi robić, to za nim podążać i je za... więcej »
Dodali do kolekcji
jagi15
aga29_12
kaSiek13
Betsy93
Canis_Luna
Cropka
Meegaanee
suzy
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
(...)Nie można zmienić przeszłości, ona po prostu jest. Nie można odwrócić biegu wydarzeń. Co się stało, to się nie odstanie. Nie można tego cofnąć. Jedyne, co można zrobić to po prostu żyć dalej. I to właśnie muszę zrobić. Skoczyć, nie wahając się i nie oglądając za siebie. Zapomnieć o przeszłości i patrzeć już tylko w przyszłość. Gdyby to jeszcze było takie łatwe...

Dodane przez sylwia1103

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!