Błękitna godzina Alyson Noel

Okładka Błękitna godzina
autor:
Alyson Noel
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2010
ISBN:
9788324589364

Opis

Druga część cyklu Nieśmiertelni, kontynuacja ?Ever?.Ever Bloom zdawało się, że po tragicznych przeżyciach i stracie ukochanej rodziny w końcu odnalazła szczęście. Zakochana bez pamięci w Damenie, układa sobie życie na nowo. Zdobywa wiedzę dostępną tylko dla wybranych, a jej moce rosną. Tymczasem coś strasznego zaczyna się dziać z Damenem. Tajemnicza choroba sprawia, że nie tylko słabnie, starzeje się i traci dar nieśmiertelności, ale coś odbiera mu także pamięć, tożsamość, uczucia ? życie.Ever po..stanawia zrobić, co tylko w jej mocy, by ratować ukochanego. Przenosi się do Summerlandu ? krainy, w której poznaje nie tylko sekret przeszłości Damena, ale także starożytne księgi, kryjące tajemnicę podróżowania w czasie. Zbliżająca się ?błękitna godzina? to jedyny moment, kiedy można odwrócić bieg historii. Ever musi wybrać ? czy cofnąć wskazówki zegara i uratować rodzinę przed wypadkiem, czy zostać w teraźniejszości i walczyć o Damena, który z każdym dniem traci siły.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Błękitna godzina.
Recenzent: Lilien
„Miłość nigdy nie umiera”… taki cytat możemy zobaczyć na okładce 2 tomu cyklu „Nieśmiertelni”. Dla przypomnienia w pierwszej części mieliśmy styczność z Ever, która w tragicznym wypadku traci rodzinę i od tego momentu staje się medium. Widywanie duchów (w tym przypadku swoją zmarłą siostrę), dost... więcej »
Jest to kolejna część cyklu nieśmiertelni autorstwa Alyson Noel Ever Bloom zdawało się, że po tragicznych przeżyciach i stracie rodziny w końcu odnalazła szczęście. Zakochana bez pamięci w Damenie, układa sobie życie na nowo, Zdobywa wiedzę dostępną tylko dla wybranych, a jej moce rosną. tymczas... więcej »
Sięgając po kolejne części różnego typu powieści zawsze popadam w pewną wątpliwość. Jaka ta książka będzie? Czy się nie zawiodę? Czy autor/autorka podoła i utrzyma poziom? Czy kolejna część będzie lepsza od poprzedniej? Czy po zapoznaniu się z nią będę miała ochotę sięgnąć po następne? I tym raze... więcej »
„Poczuj, jak to ciepłe, cudowne, lśniące światło leczy każdą część twojego ciała, obmywa każdą komórkę wewnątrz i na zewnątrz, pozwól, by leżące tam pokłady smutku i gniewu zmieniły się w energię pełną miłości dzięki tej potężnej uzdrawiającej sile. Poczuj jak światło przepływa przez ciebie nicz... więcej »
Drugi tom cyklu "Nieśmiertelni" w niczym nie był lepszy od pierwszego. Wydaje mi się nawet, że był znacznie gorszy zarówno pod względem fabularnym jak i językowym. Po pierwsze, w tej części absolutnie nic ciekawego się nie dzieje, akcja wlecze się jak flaki, jest nudno, nudno i jeszcze raz nudn... więcej »
Jakiś czas temu miałam wielką przyjemność przeczytać książkę pt.: "Ever". Zakochałam się wtedy w tej serii, bardzo mnie wciągnęła.Czytanie pierwszej części tego cyklu sprawiło mi wielką przyjemność, więc oczywiście musiałam sięgnąć po drugą część.Towarzyszyły mi obawy, czy autorka utrzyma poziom ... więcej »
Na początku muszę przyznać, że prawie zapomniałam, co wydarzyło się w I części. Dopiero czytając "Błękitną godzinę" zaczęłam sobie to wszystko przypominać. "Ever" czytałam chyba jakiś rok temu, więc się nie dziwcie. "Każdy ma swoje przeznaczenie; jedyne, co musi robić, to za nim podążać i je za... więcej »
Dodali do kolekcji
jagi15
aga29_12
kaSiek13
Betsy93
Canis_Luna
Cropka
Meegaanee
suzy
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
"Bo co z tego, że masz cały świat u swoich stóp, skoro nie możesz się nim z nikim podzielić?".

Dodane przez Modhem

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!