Błękitna miłość S.C. Ransom

Okładka Błękitna miłość
autor:
S.C. Ransom
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2011
ISBN:
9788324139071

Opis

dla młodzieży
Tajemnicza bransoletka z błękitnym kamieniem zaprowadzi śmiertelną dziewczynę do duchów umarłych, które żywią się ludzkim szczęściem, i zwiąże z chłopakiem, który może obdarzyć ją miłością lub odebrać to, co najcenniejsze...
Siedemnastoletnia Alexa ma powody do radości: właśnie zdała egzaminy, a Rob, obiekt westchnień większości dziewczyn w szkole, jest zainteresowany właśnie nią.
Ale dziwna bransoletka znaleziona na brzegu Tamizy wszystko zmienia. Bo za sprawą tego ..niezwykłego przedmiotu Alexa spotyka Calluma - uwięzionego pomiędzy życiem a śmiercią pięknego chłopaka, w którym zakocha się bez pamięci. Lecz im głębsze uczucie ich łączy, tym częściej Alexa zaczyna wątpić, czy Callum mówi jej prawdę. Zwłaszcza gdy odkryje coś, co przeczy jego słowom i wzbudza w niej lęk. I każe zadać pytanie, czego naprawdę chce jej widmowy ukochany...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

S.C. Ransom w ciągu dnia jest łowcą głów, a wieczorami pisarką. Omawianą w dniu dzisiejszym pozycję literacką napisała w prezencie urodzinowym dla swojej córki, w większości na swoim blackberry. Powieść uznana była za jeden z najważniejszych debiutów początku roku 2011 w Wielkiej Brytanii. S.C. R... więcej »
„Błękitna miłość” to książka, która powstała w dość nietypowy sposób. S. C. Ransom pisała ją w większości na swoim blackberry w ramach prezentu urodzinowego dla córki. Ostatecznie S. C. – w ciągu dnia łowca głów, wieczorami pisarka – wydała swoje dzieło, które szybko zostało uznane za jeden z naj... więcej »
Są różne rodzaje miłości: rodzicielska, małżeńska, miłość do swojego czworonożnego pupila, do Boga. Najpiękniejsza jest chyba ta szkolna pierwsza miłość. Pamiętacie tą chwilę, kiedy zdałyście sobie sprawę, że kochacie tego Piotrka czy Jacka z pierwszej „A”? Taka wartość, jaką jest miłość, to niew... więcej »
Książka „Błękitna miłość” od razu spodobała się czytelnikom. Jest to pierwsza część trzytomowej serii, którą ma zamiar napisać S.C. Ransom. O czym tak naprawdę opowiada książka? Czy okaże się kolejną, pustą powieścią dla młodzieży? Alexa prowadzi spokojne życie, jeżeli nawet nie powiedzieć, że... więcej »
„Moje całe życie znikało. Wszystko, co czyniło mnie tym, kim jestem, było mi wydzierane. Patrzyłam na to jak na film puszczany na ścianie tunelu, a sama pędziłam w stronę czarnej dziury na końcu.” Książka opowiada czytelnikom historię siedemnastolatki, która niczym nie różni się od swoich rówi... więcej »
Książka opowiada czytelnikom historię siedemnastolatki, która niczym nie różni się od swoich rówieśników. Alexa właśnie ukończyła wszystkie egzaminy, a szkolny obiekt jej westchnień w końcu zwrócił na nią uwagę. Jednak wszystko się komplikuje kiedy dziewczyna znajduje nad brzegiem rzeki tajemnicą... więcej »
Lista Szczegóły Okładki Dodaj książkę [+] Strona 1 z 69 [»] w kolejności Pokazuje Kiedy byłeś mój Kiedy byłeś mój Rebecca Serle Półki: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, Egzemplarze recenzenckie Przeczytana: 16 lutego, 2013 Plusów za opinie: 6... więcej »
Dzisiejszy post będzie o tym jak przez kilkanaście dni żyłam w niepewności o moje zdrowie psychiczne. "Zrecenzuję" książkę, która jak dla mnie, nigdy nie powinna zostać wydana, a zrecenzuję mianowicie Błękitną miłość autorstwa brytyjskiej pisarki, S.C. Ransom. Tej powieści, na całe szczęście n... więcej »
O Błękitnej miłości głośno zrobiło się kilka lat temu, kiedy to dopiero zaczynałam swoją przygodę zarówno z blogowaniem, jak i z pełnym zaangażowana czytelnictwem. Nie powiem - miałam na nią naprawdę wielką ochotę, ostatecznie jednak nie uległam i odłożyłam tę powieść w czasie by zabrać się za ni... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
myychaaaa
Sallymy
Kama15
Black_Vampire
Sihhinne
zachmurami
juleeek
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!