Błękitny Zamek Lucy Maud Montgomery

Okładka Błękitny Zamek
autor:
Lucy Maud Montgomery
wydawnictwo:
Wydawnictwo Literackie
data wydania:
2008
ISBN:
9788308042397

Opis

Błękitny zamek to kultowa wśród miłośników twórczości Lucy Maud Montgomery książka. Wzruszająca, zabawna, magiczna i zaskakująca opowieść o tym, jak być sobą, skąd czerpać siłę, by osiągnąć swój cel i spełnić najskrytsze marzenia - dla czytelników w każdym wieku! Valancy nie poszczęściło się w życiu. Dobiega trzydziestki, a wciąż nie zaznała prawdziwej miłości i smaku przygody. Prowadzi nudną egzystencję starej panny, mieszkając pod jednym dachem z nadopiekuńczą matką i wścibską ciotką. Na szczęś..cie nigdy nie jest za późno, by odmienić swój los.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Czy zastanawialiście się kiedyś która z książek o miłości jest najpiękniejsza? Tak sobie myślę, że pewnie w różnych okresach naszego życia byłyby to różne tytuły – wpływ tu będzie miała choćby różnica płci, inaczej postrzega miłość nastolatka, inaczej kobieta dojrzała, różnić się będą odczucia o... więcej »
Dodali do kolekcji
arwena
mpaquerette
masapare
Nocena
CukierekShow
La_Loba
Fantazja
katarzynka
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Jeśli potrafisz spędzić z kimś pól godziny w zupełnym milczeniu i nie czuć przy tym wcale skrępowania, ty i osoba ta możecie zostać przyjaciółmi. Jeśli zaś milczenie będzie wam ciążyło, jesteście sobie obcy i nie warto nawet starać się o zadzierżgnięcie przyjaźni.

Dodane przez Jjolka

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!