Błogosławieni, którzy pragną… Anne Holt

Okładka Błogosławieni, którzy pragną…
autor:
Anne Holt
wydawnictwo:
Prószyński i S-ka
data wydania:
2011
ISBN:
9788376487328

Opis

Upały w Oslo wróżą, to co najgorsze…

Sierżant Hanne Wilhelmsen nie sądziła, że można znienawidzić wiosnę. Oslo pogrążyło się w nienaturalnych jak na tę porę roku upałach, którym towarzyszy zaskakująco duży wzrost przestępczości – liczba poważnych zbrodni, gwałtów i aktów agresji przekracza możliwości operacyjne policji. Do tego dochodzą tajemnicze sobotnie masakry…

Sierżant Hanne Wilhelmsen robi, co może, aby rozwiązać zagadkę krwawych łaźni, nie jest więc zachwycona decyzj..ą przełożonych o przydzieleniu jej dochodzenia w sprawie gwałtu na młodej kobiecie. Jeszcze nie wie, że za jej pośpiech i brak konsekwencji ktoś zapłaci życiem. Gdy odkrywa związek między makabrycznymi zbrodniami i brutalnym gwałtem, rozpoczyna wyścig z czasem. Musi przeszkodzić komuś, kto pragnie sprawiedliwości za wszelką cenę…

Anne Holt osiąga coraz większe sukcesy.
Gefle Dagblad

Sięgając po powieści Norweżki Anne Holt, można się spodziewać, że autorka nas zaskoczy. Oryginalną intrygą, nietuzinkową postacią mordercy bądź niebanalną metodą rozwiązania zagadki.
„Zwierciadło”

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Inbook.pl - Nowe -
Swistak.pl - Nowe/używane -
Allegro.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

Wyciągam stare puzzle spod łóżka, przecieram pudełko z kurzu, otwieram i wysypuję. Co widzę? Całą masę małych kwadratowych kartoników. Na pierwszy rzut oka to całkowity misz-masz. Ale jednak po kilku godzinach mam prz... więcej »
Od dłuższego już czasu, bardzo chciałam poznać twórczość Anne Holt. Słyszałam tyle pochlebnych opinii na temat jej książek, więc postanowiłam sama się przekonać na ile są one prawdziwe. Anne Holt ukończyła prawo ... więcej »
Któż nie słyszał o szwedzkich autorach – Stiegu Larssonie, Camilli Lackberg, Lizie Marklund czy też Henningu Mankellu? Teraz na kryminalną scenę za pośrednictwem wydawnictwa Prószyński i S-ka wkracza kolejna mieszkank... więcej »
„Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni” Ewangelia według św. Mateusza (5,6) Znamy wielu skandynawskich mistrzów kryminału, a od niedawna ich grono poszerzyła Anne Holt, ... więcej »
I znowu spędziłam trochę czasu ze śledczą Hanne Wilhelmsen z Okręgowej Policji w Oslo. Były to godziny bardzo udane, mimo że kolejna sprawa, z którą funkcjonariuszka miała do czynienia nie była przyjemna. Gwałt jest... więcej »
Dodali do kolekcji
agnieszkap
hadzia
magbeth
kwiatsniegu
cyrysia
kalio
Dolores777
calamitas
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!