BRIDA Paulo Coelho

Okładka BRIDA
autor:
Paulo Coelho
wydawnictwo:
Drzewo Babel
data wydania:
2011
ISBN:
9788389933324

Opis

Opowieść o Bridzie, młodej irlandzkiej dziewczynie i o jej duchowych poszukiwaniach. Na swej drodze Brida spotyka mędrca, który uczy ją, jak radzić sobie z lękami i własnym cieniem, oraz kobietę, która wprowadza ją w arkana magii. Żadne z nich nie ma najmniejszej wątpliwości, że dziewczyna ma dar, ale tylko od niej zależy, jak go wykorzysta. Musi wybrać między uczuciem a pragnieniem przemiany. Musi sobie odpowiedzieć na najważniejsze pytania. Wzruszająca opowieść o miłości i tęsknocie za Drugą Po..łową.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Brida
Recenzent: Mani
Paulo Cohelo, to pisarz dosyć specyficzny. Do jego książek trzeba się przyzwyczaić i albo się je polubi, albo nie. Zazwyczaj zawierają aspekty religijne, bądź głębokie przemyślenia i refleksje. Ja należę do osób, które cenią Coelho, aczkolwiek jego książki dawkuję sobie odpowiednio do nastroju.... więcej »
Przeczytałam kilka książek Paulo Coelho jednak "TA" zaskoczyła mnie swoją treścią. Czytało się ja lekko i szybko... spodziewałam się jednak zupełnie czegoś innego a co znalazłam??? Współczesną historię młodej irlandzkiej dziewczyny - czarownicy która uczy się i poznaje swój "magiczny" dar a jedno... więcej »
Dodali do kolekcji
Werisa
boonia
Lidhaf
nutkab
Dziubasek
vogue
kropki
Becoming_Jane
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!