Brzydcy Scott Westerfeld

Okładka Brzydcy
autor:
Scott Westerfeld
wydawnictwo:
Egmont
data wydania:
2007
ISBN:
9788323784623

Opis

Tally nie może się już doczekać swoich szesnastych urodzin. Tego dnia w jej świecie każdy przechodzi operację, która zmienia przeciętnych, brzydkich nastolatków w doskonałych ślicznych, żyjących w supernowoczesnym raju, gdzie jedynym zajęciem jest wieczna zabawa. Tymczasem Shay, nowa przyjaciółka Tally, nie podziela jej entuzjazmu i zamiast poddać się przemianie, woli zaryzykować ucieczkę z miasta. Po zniknięciu Shay Tally odkrywa, że nawet w raju nie wszystko jest śliczne. Musi wybierać: albo od..szuka Shay i zdradzi władzom miejsce jej pobytu albo też nigdy nie stanie się piękna. Decyzja, którą podejmie, na zawsze odmieni jej świat.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Brzydcy
Recenzent: rockaga
Tally nie może się już doczekać swoich szesnastych urodzin. Tego dnia w jej świecie każdy przechodzi operację, która zmienia przeciętnych, brzydkich nastolatków w doskonałych ślicznych, żyjących w supernowoczesnym raju, gdzie jedynym zajęciem jest wieczna zabawa. Tymczasem Shay, nowa przyjaciółka... więcej »
Czyż nie byłoby dobrze stworzyć społeczeństwo pełne pięknych ludzi ?* Rdzawcy byli doprawdy straszni. Czerpali pełnymi garściami, nie dając nic w zamian. Takie postępowanie, czy błędne ekonomicznie czy też ideologicznie, prędzej czy później musi doprowadzić do strasznego końca. Ale Rdzawców j... więcej »
Świat dzieli się na Brzydkich i Ślicznych. Każdy Brzydki marzy o tym, by stać się Ślicznym i żyć w idealnym świecie, wśród idealnych ludzi oraz już zawsze być zadowolonym. Chwilowo Brzydcy mieszkają odgrodzeni od Ślicznych rzeką, bo poprzez frustrację spowodowaną własnym wyglądem stają się źli. A... więcej »
Dodali do kolekcji
LusiaTosia
niemampomyslu
olya
Angelika_d
sol
maczek
nawiedzona.
elinor.
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!