Był Sobie Złodziej Jacek Skowroński

Okładka Był Sobie Złodziej
autor:
Jacek Skowroński
wydawnictwo:
Otwarte
data wydania:
2009
ISBN:
9788375150773

Opis

Był sobie złodziej. Taki wybrał zawód. Okradał bogatych, nie rozdawał biednym. Nigdy nie wpadł. Aż do tego feralnego dnia. Kiedy wychodził z mieszkania, które właśnie obrobił, ktoś już na niego czekał... Jacek Skowroński (ur. 1963) – pisarz, tłumacz, zastępca redaktora naczelnego kwartalnika „QFANT”. Specjalista do spraw marketingu i logistyki, który umie prowadzić lokomotywy elektryczne i strzelać z karabinu maszynowego. W wolnym czasie czytuje powieści Chandlera, uprawia winogrona i wędzi mięsi..wa.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Sensacja Thriller
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Po książkę Jacka Skowrońskiego pod tytułem „Był sobie złodziej” sięgnęłam zupełnie przypadkiem. Natknęłam się na nią w Epiku szukając zupełnie innej pozycji. Skusiłam się do jej kupna i bez wahania powiem, że nie żałuję swojej decyzji. Rafał główny bohater powieści zajmuje się jedną z najstars... więcej »
  Powieść Jacka Skowrońskiego całkowicie mnie zaskoczyła. Na początek samym pomysłem, zaraz potem jego misterną i perfekcyjną realizacją, językiem i humorem, bohaterami. Po prostu genialny debiut. Autor serwuje nam mały poradnik złodzieja, udziela wskazówek co do tego jak i kiedy działać, jakie ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  insomniaofsummer
  Albatros22
  nie_wiemnie_wiem
  patrylandia
  kwiatsniegu
  ZaczytanaMery
  ogrzyslaw
  KonradStaszewski
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!