Całe zdanie nieboszczyka Joanna Chmielewska

Okładka Całe zdanie nieboszczyka
autor:
Joanna Chmielewska
wydawnictwo:
Kobra
data wydania:
2010
ISBN:
9788361455271

Opis

Obejrzałam się do tyłu i zobaczyłam cały tabun policji w mundurach. W tym momencie dopadnięta przeze mnie glina obróciła mnie nagle na powrót tyłem do przodu i zatkała mi twarz ręką w czymś, jakby wielkiej, miękkiej rękawicy. Towarzyszący osobnik znów złapał mnie za górne kończyny razem z torbą i siatką. Poczułam znany zapach, który mi się w jakiś sposób kojarzył ze szpitalemNarkoza!.. - pomyślałam w osłupiałym popłochu.- Nie oddychać!! I prawdopodobnie odetchnęłam.Fragment powieści.

..Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Joanna Chmielewska, właśc. Irena Barbara Kuhn z domu Becker (ur. 2 kwietnia 1932 w Warszawie) – autorka powieści sensacyjnych, kryminalnych, komedii obyczajowych, a także książek dla dzieci i młodzieży. Autorka takich powieści jak: Klin, Wszystko czerwone, czy (Nie)boszczyk mąż. Po wygraniu ... więcej »
Nigdy nie myślałam, że zakocham się w kobiecie. A tu proszę, niemożliwe stało się faktem. Poznałam ją niedawno.Ma na imię Joanna, a spotkałyśmy się dwa razy, wieczorami. Moją nową miłość zawdzięczam Joannie Chmielewskiej, która wykreowała świetną bohaterkę o tym samym imieniu. Dania, kasyno.Gł... więcej »
Dodali do kolekcji
arwena
BP
sowkachoinowka
Nocena
Lilia
oshin
quintria
bezczas
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!