Century 2. Kamienna gwiazda P.D. Baccalario

Okładka Century 2. Kamienna gwiazda
autor:
P.D. Baccalario
wydawnictwo:
Wydawnictwo Olesiejuk
data wydania:
2009
ISBN:
9788375125870

Opis

Nowy York pogrążony w chłodzie. Harvey, Mistral, Elektra i Sheng znajdują się w holu hotelu Mandarin Oriental, znów razem. Siedzą przy stoliku z boku, przed olbrzymim oknem wychodzącym na Central Park. Mają ze sobą starą drewnianą mapę znalezioną w Rzymie. Każdy ściska w ręku starego drewnianego bączka. Są gotowi. Tylko w ten sposób mogą poznać tajemnicę i zdecydować co robić... Próbować odkryć, dlaczego zły właściciel Lucufera ich prześladuje? Odzyskać piąty bączek, który skradziono na ich oczac..h? A może zrobić rzecz najtrudniejszą ? odnaleźć Kamienną Gwiazdę? Widzą jednak, że muszą się spieszyć. I że nie mogą się już wycofać...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Kamienna gwiazda"
Recenzent: Miravelle
Czytanie serii "Century" rozpoczęłam po przeczytaniu drugiej serii Pierdomenica Baccalario, "Ulyssesa Moore'a", którą bardzo polubiłam. Z wielkim zadowoleniem odkryłam, że ta jest o wiele lepsza. Czytałam ją już z jakieś trzy razy i ciągle nie mam dość. Uwielbiam ją i mam do niej ogromny senty... więcej »
Baccalario jest włoskim pisarzem tworzącym literaturę dla dzieci i młodzieży. Jego książki przyniosły mu ogromną popularność. Seria Century jest jedną z moich ulubionych serii. Kiedy tylko przeczytałam pierwszy tom szybko zabrałam się za drugi. gdyż byłam bardzo ciekawa czym Baccalario zaskoczy n... więcej »
Dodali do kolekcji
MichalKow
Werisa
necik666
Ania.Kitty
Cropka
dark_happy_turtle
Ayanna
olya
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!