Century Ognisty Pierścień Baccalario Pierdomenico

Okładka Century Ognisty Pierścień
autor:
Baccalario Pierdomenico
wydawnictwo:
Wydawnictwo Olesiejuk
data wydania:
2009
ISBN:
9788375125863

Opis

Nowa, fascynująca powieść autora cyklu bestsellerów Ulysses Moore'a. Co sto lat ludzkość zostaje poddana próbie. Co sto lat czwórka nastolatków musi podjąć wielkie wyzwanie. Właśnie upływa kolejne sto lat i nadszedł czas, aby wybrać tych, którzy sprostają zadaniu. Historia zaczyna się w Rzymie, Mieście Ognia. 29 grudnia, Rzym. W ciemnościach biegnie mężczyzna, trzymając w dłoni walizkę. Szuka czworga dzieci. Właśnie w tym momencie Elektra, Sheng, Mistral i Harvey wymykają się z hotelu, aby zwiedz..ać pokryte śniegiem miasto. Kilka godzin wcześniej nawet się nie znali, lecz właśnie odkryli, że łączy ich data urodzin: 28 lutego. Mężczyzna, widząc dzieci, nie ma wątpliwości. To właśnie ich szuka. Powierza Elektrze cenną paczkę i ucieka. W środku dzieci znajdują dziwną, drewnianą mapę.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Fantastyka » Beletrystyka » Science-fiction
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla młodzieży zagraniczna
  "Ognisty pierścień"
  Recenzent: Miravelle
  Książkę zauważyłam kiedyś w Empiku. Obejrzałam ją sobie i tak mi się spodobała, że od razu musiałam ją sobie kupić. I nie żałuję, ponieważ od razu stała się moją ulubioną serią, do której mam ogromny sentyment, i którą po prostu uwielbiam. Czytałam ją już przynajmniej trzy razy i muszę przyznać, ... więcej »
  Pierdomenico Baccalario urodził się 6 marca 1974r. Jest włoskim pisarzem tworzącym głownie literaturę dla młodzieży. Z jego twórczością miałam przyjemność spotkać się nie raz, ani nie dwa. Jego książki są wspaniałą odskocznią od szarej rzeczywistości. Ale czy kolejna seria wyszła równie dobra? Cz... więcej »
  Po książkę autorstwa Pierdomenica Baccalaria pod tytułem „Century. Ognisty pierścień” sięgnęłam z ciekawości,gdyż przeczytałam kilka książek tego autora. Głównie pochodziły one z serii Ulysses Moore i muszę przyznać,że bardzo mi się spodobały. Akcja powieści toczy się w Rzymie. Główni bohater... więcej »
  Dzisiaj książka, która powinna spodobać się młodzieży lubiącej tajemnice, zagadki, niebezpieczeństwo, zło... Jest to pierwszy z czterech tom z serii "CENTURY". Główną bohaterką jest 14-letnia Elektra, która wraz ze swoim tatą oraz dwoma ciotkami prowadzi hotel w samej stolicy Włoch czyli w Rz... więcej »
  Dodali do kolekcji
  MichalKow
  Werisa
  Cropka
  olya
  nawiedzona.
  xNiedostepnax
  Courage
  estern
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!