Charlie St Cloud Ben Sherwood

Okładka Charlie St Cloud
autor:
Ben Sherwood
wydawnictwo:
Prószyński
data wydania:
2010
ISBN:
9788376484860

Opis

Szesnastoletni Charlie St. Cloud cudem uniknął śmierci w wypadkusamochodowym. Jego młodszy brat, Sam, umarł podczas reanimacji. Mijałylata, a Charlie wciąż mieszkał w rodzinnym miasteczku w Nowej Anglii.Kosił trawniki i dbał o groby na starym cmentarzu, gdzie pochowano Sama.Po wypadku został obdarzony zadziwiającą zdolnością: mógł widywaćzmarłego, rozmawiać z nim, a nawet grać z duchem Sama w baseball.Pewnego dnia w jego zorganizowane życie wkracza Tess Carroll, wspaniałai silna młoda kobieta, pl..anująca samotny rejs dookoła świata.Niepowtarzalne uczucie, które ich połączy, stanie się początkiemdramatycznych zdarzeń, prowadzących do wyboru między śmiercią i życiem,przeszłością i przyszłością, przyzwyczajeniem i zmianami.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kiedy dostałam książkę od razu rzuciły mi się w oczy słowa Nicholasa Sparksa: „Powieść wzruszająca, mądra i pełna nadziei”. Już po przeczytaniu opisu byłam pewna, że utwór przypadnie mi do gustu i się nie myliłam. Szesnastoletni Charlie St. Cloud wraz ze swoim młodszym bratem byli ofiarami wy... więcej »
Na początek warto wspomnieć, że ta książka ukazała się już 2005 roku pod tytułem „Niewiarygodna historia miłosna” i gdyby się uprzeć można by wyłącznie tymi trzema słowami opisać tę książkę. Taka ona właśnie jest – niewiarygodna. Towarzyszy jej tajemnicza i niesamowita aura. Czytając byłam w stan... więcej »
"Istnieje świat żywych oraz świat umarłych. A łączy je most miłości, jedyny akcent przetrwania, jedyne, co ma znaczenie." Chrlie i Sam są braćmi. Pomimo różnicy wieku są ze sobą bardzo związani. Pewnego wieczoru, podczas nieobecności matki, "pożyczają" samochód od sąsiadki i jadą na mecz swoje... więcej »
Dodali do kolekcji
erosz
dlugopisarka
Magda535
Twilightowa
Black_Vampire
Kimberlyyy
Gosia_4373
magda87
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!