Christine Stephen King

Okładka Christine
autor:
Stephen King
wydawnictwo:
Prószyński i s-ka
data wydania:
2009
ISBN:
9788376480237

Opis

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Siedemnastoletni Arnie Cunningham zobaczył Christine i zdecydował, że musi ona należeć do niego. Zafascynowany, nie słuchał ostrzeżeń najlepszego przyjaciela ani swojej dziewczyny, która go w końcu opuściła, pokonana przez rywalkę. Rodzice, nauczyciele i wrogowie Arniego przekonali się, co znaczy stanąć na drodze mściwej i bezlitosnej Christine. Bo Christine to nie kobieta. To siejący zło i śmierć Plymouth fury rocznik 1958, samochód widmo. "Christine", je..dna z bardziej popularnych powieści Kinga, została zekranizowana niemal od razu po ukazaniu się książki. Film w reżyserii Johna Carpentera wszedł na ekrany kin w 1983 roku.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Nagle zapłonęły poczwórne reflektory Christine, przygważdżając go jaskrawym białym światłem. Plymouth ruszył z potwornym piskiem opon, pozostawiając na jezdni smugi spalonej gumy. Rozpędzał się tak raptownie, że aż przysiadł na tylnej osi, tak jak przysiada pies spinający się do skoku – pies a... więcej »
Christine
Recenzent: Magdis
Stephen King jest dla mnie absolutnym mistrzem w dziedzinie horrorów i dzieł grozy. Dotyczy to zarówno książek jak i filmów nakręconych na ich podstawie. Genialny pisarz dla tych, którzy lubią się bać i dla tych, którzy szukają najlepszych z najlepszych w tym gatunku. ... więcej »
Dodali do kolekcji
sznurowka
Pinkberry
ocelot
Jaroslavv
chy
dioxidin2002
Aguu
frodo
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Jeśli będąc dziećmi, uczymy się żyć, to będąc dorosłymi uczymy się umierać.

Dodane przez cherie

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!