Chudszy Stephen King

Okładka Chudszy
autor:
Stephen King
wydawnictwo:
ALBATROS
data wydania:
2009
ISBN:
9788373597211

Opis

Billy Halleck nie ma specjalnych powodów do narzekania. Jako wzięty i pozbawiony skrupułów adwokat z każdą sprawą zarabia coraz więcej. Sprawdza się jako mąż i ojciec. Jedyne, co go naprawdę trapi, to poważna nadwaga, grożąca zawałem serca. Pewnego dnia, wracając z wystawnej kolacji, potrąca samochodem i zabija starą Cygankę. Sprawa trafia na wokandę. Uniewinniający wyrok nie satysfakcjonuje ojca ofiary, który rzuca na niego klątwę. Billy chudnie w zastraszającym tempie. Procesu utraty wagi nie d..a się powstrzymać. Nie mniej okropny los spotyka sędziego i szefa policji. To dzięki nim Billy uniknął odpowiedzialności...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Chudszy
Recenzent: Twilightowa
O Stephenie Kingu słyszałam bardzo dużo pochlebnych opinii. Wszyscy zgodnie uważają, że to król horroru. Ja także należę do takich osób. Za '' Chudzsego '' chwyciłam głównie z powodu autora. Nie spotkałam się wcześniej z tym gatunkiem ani nie czytałam takich książek . Lektura opowiada historię... więcej »
Młody prawnik, Billy Halleck, ma problemy z nadwagą. Śmiertelnie potrąca starą Cygankę. Nie wie jeszcze, że jego własne życie zamienia się właśnie w pasmo nieszczęść. Nie przeczuwa tego nawet wtedy, gdy po rozprawie uniewinniającej go (dobry sędzia - stary przyjaciel, który nie pozwoli, aby jego ... więcej »
Dodali do kolekcji
Michau
katarinalukasiak
Lloret
wredna_suka
isabeau
hotaru
jolmirek
dorotacja
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!