Ciemniejsza strona Greya E. L. James

Okładka Ciemniejsza strona Greya
autor:
E. L. James
wydawnictwo:
Sonia Draga
data wydania:
2012
ISBN:
9788375085952

Opis

Drugi tom bestsellerowej serii niecierpliwie oczekiwany przez miliony czytelników! Perwersyjny seks, gwałtowna zazdrość, obsesyjna potrzeba kontroli, pożądanie, któremu nie sposób się oprzeć - E. L. James znów przeniesie nas w świat mrocznych sekretów i wielkich namiętności. W powieści "Ciemniejsza strona Greya" Ana stopniowo poznaje tajemniczą przeszłość swojego kochanka. Zetknie się nawet z jego byłymi kobietami...

Młodziutką studentkę i charyzmatycznego miliardera połączył nietypow..y, silnie uzależniający układ. Demony czające się w duszy Greya dały o sobie znać ze zdwojoną mocą. Przestraszona Ana zerwała związek i zajęła się karierą w wydawnictwie w Seattle. Jednak okazuje się, że rozstanie jest zbyt bolesne. Dręczeni tęsknotą kochankowie przekonują się, że nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy Christian proponuje dziewczynie zupełnie nowy układ, ona nie jest w stanie mu odmówić. Wkrótce zaczynają od nowa uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z przymusem kontrolowania innych ludzi. Ana przyzwyczaja się życia w luksusie i bronienia własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Mimo kolejnych złych recenzji druga część „50 twarzy Greya” sprzedaje się błyskawicznie jak świeże bułeczki. Na czym więc polega fenomen trylogii stworzonej przez E. L. James? Co jest w niej takiego, że sięgają po nią nawet negatywnie nastawieni czytelnicy? I jakie jest moje stanowisko dotyczące ... więcej »
"Ciemniejsza strona Greya" jest kontynuacją debiutu autorskiego angielskiej pisarki E.L. James pt. "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Akcja utworu wciąż toczy się w Seattle. Po burzliwym rozstaniu, ścieżki Anastasii Steele i Christiana Greya znów się przecinają i wygląda na to, że ich rozstanie nie b... więcej »
Niedawno miałam okazję przeczytać książkę „Pięćdziesiąt twarzy Greya” E.L.James, która mocno zatrzęsła literackim światem i wzbudziła niemałe emocje wśród czytelników. Widać to było w bardzo różnorodnych, często bardzo skrajnych opiniach. Osobiście należę do grupy pośredniej, ponieważ pierwszy t... więcej »
I znowu zacznę tak samo: miałam w ogóle nie czytać tej drugiej części. Bo po co, skoro pierwsza część tylko mnie w sumie zmęczyła? „Ciemniejsza strona Greya” wpadła w moje ręce jednak znowu przypadkiem – tym razem nasze polskie tłumaczenie. Książkę więc postanowiłam przeczytać i przekonać się, cz... więcej »
Erika Leonard (znana jako E.L James) jest kierownikiem telewizyjnym, żoną oraz matką dwójki dzieci. Mieszka w Londynie. Od wczesnego dzieciństwa marzyła o pisaniu historii, które podbiją serca czytelników. Jednak musiała odłożyć te marzenia i skupić się na rodzinie i swojej karierze. W końcu zdob... więcej »
W ramach relaksu i odpoczynku od poważniejszych lektur, postanowiłam sięgnąć po kontynuację "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Zadziwiające jest to jaką burzę wywołuje cała seria. Internet aż huczy od skrajnych opinii, choć z przewagą tych fatalnych. Nie zmienia to jednak faktu, że większość osób pr... więcej »
Jakiś czas temu, skuszona skrajnie różnymi opiniami i ogólnym zamieszaniem, jakie powstało wokół trylogii E L James, miałam wątpliwą przyjemność zapoznać się z „Pięćdziesięcioma twarzami Greya”. Cóż, spotkania nie zaliczyłam do udanych, o czym można przeczytać TUTAJ, ale zwykle lubię doprowadzać ... więcej »
Chyba poświęcanie czasu na przedstawianie fabuły tej książki jest całkowicie bezcelowe, skoro i tak w największej mierze dotyczy ona miłosnych uniesień głównych bohaterów i cokolwiek by się nie wydarzyło i tak najważniejszym wątkiem są cielesne przyjemności. Powiem tylko, że drugiej części tej n... więcej »
"Ciemniejsza strona Greya" to kontynuacja "Pięćdziesięciu twarzy Greya" - bestsellerowej serii E.L. James. Historii nietypowej miłości milionera Christiana Greya oraz studentki literatury Anastasii Steele. Sięgnęłam po dalszy ciąg "Pięćdziesięciu twarzy Greya" z obojętnością, bo myślę, że tak ... więcej »
"Chcę być dla tego mężczyzny wszystkim, jego alfą i omegą, a także wszystkim pomiędzy, ponieważ on jest wszystkim dla mnie". Powracam do świata mało rozgarniętej Anastasii Steele i władczego posiadacza wielkiej fortuny, Christiana Greya. Pierwszy tom, mimo wielu mankamentów, o których pisało ... więcej »
Dodali do kolekcji
Yoshina
Castiel
Magdzik83
zaczarowana24
Micki
Paulka
kasandra
Mitsoko
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!