Cienie Amy Meredith

Okładka Cienie
autor:
Amy Meredith
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324137596

Opis

Początek tajemniczych, romantycznych i pełnych humoru przygód śmiertelnej dziewczyny - jedynej, która może pokonać demony panoszące się w modnym kurorcie. Ale nie samą walką ze złem człowiek żyje?Eve jest ładna, popularna, mieszka we wspaniałej rezydencji w Hamptons, kocha zakupy i designerskie ciuchy. I nie ma większych zmartwień poza tym, że zdarza jej się przekroczyć wyznaczony przez rodziców limit na karcie kredytowej. Do czasu? Pewnego dnia w jej liceum zjawia się dwóch nowych chłopców. Luke.., który zmienia dziewczyny jak rękawiczki, od razu wpada jej w oko. Tajemniczy, małomówny Mal działa na nią jak magnes.Obaj są fantastyczni, a wybór trudny. Zwłaszcza kiedy Eve odkryje, że nieprzypadkowo przybyli do miasta, w którym nagle zaczyna roić się od demonów

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

„Może potrafisz robić niesamowite rzeczy – Wyrwał kartkę ze swojego segregatora i położył na stole między nimi. – Sprawdź, czy potrafisz to przesunąć. Eve spojrzała mu w oczy. A potem powoli wyciągnęła rękę, położyła palec na kartce i przesunęła ją po stole. - Wow! Udało się! – wykrzyknęła.”... więcej »
Autor: Amy Meredith Tytuł: Cienie Wydawnictwo: Amber Opis książki: Eve jest ładna, popularna, mieszka we wspaniałej rezydencji w Hamptons, kocha zakupy i designerskie ciuchy. I nie ma większych zmartwień poza tym, że zdarza jej się przekroczyć wyznaczony przez rodziców limit na karcie kredyto... więcej »
Cienie
Recenzent: Aly102
O Amy Meredith nie słyszałam zbyt wiele, właściwie to przy lekturze „Cieni” pierwszy raz zetknęłam się z jej twórczością. Zadebiutowała w 2010 roku tą powieścią, która została entuzjastycznie przyjętą przez czytelniczki w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Polowanie i Gorączka to ciąg da... więcej »
Cienie
Recenzent: Nelaime
O Amy Meredith nigdy nie słyszałam. Myślę, że powodem jest to, że dopiero niedawno zadebiutowała ona na rynku swoją powieścią „Cienie”, bo dopiero w 2010 roku. Książka nie przyciągnęłaby mojego wzroku, bo ani nie znam jej autora, ani opis nie był szczególnie zachęcający. Jeżeli mam być szczera, t... więcej »
Cienie
Recenzent: karka0912
Główną bohaterką jest Eve, która ma bogatych rodziców i myśli tylko o ciuchach. Jej najlepszą przyjaciółką jest Jess Meredith, która także ma bogatych rodziców i wariuje na temat ubrań. Do miasta przeprowadzają się dwaj przystojni chłopcy w ich wieku. Jeden jest podrywaczem, który śmieje się z... więcej »
Dodali do kolekcji
dysia11
weru
inka010
Niji
Kama15
Black_Vampire
LadyGryf
blondevil
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
" Nie do wiary, że krzyknęłam. Na głos!" - Jess

Dodane przez niki0123456789

Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!