Cmętarz zwieżąt Stephen King

Okładka Cmętarz zwieżąt
autor:
Stephen King
wydawnictwo:
Prószyński Media
data wydania:
2009
ISBN:
9788376481241

Opis

Zazwyczaj przeprowadzka to początek nowego życia, ale dla rodziny Creedów stała się początkiem ich końca. Mistrz horroru Stephen King zaprasza czytelników na wycieczkę do piekła i z powrotem!

Na świecie istnieją dobre i złe miejsca. Nowy dom rodziny Creedów w Ludlow był niewątpliwie dobrym miejscem - przytulną, przyjazną wiejską przystanią po zgiełku i chaosie Chicago. Cudowne otoczenie Nowej Anglii, łąki, las; idealna siedziba dla młodego lekarza, jego żony, dwójki dzieci i kota. Wsp..aniała praca, mili sąsiedzi - i droga, po której nieustannie przetaczają się ciężarówki. Droga i miejsce za domem, w lesie, pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków, z napisem na bramie: CMĘTARZ ZWIEŻĄT (cóż, nie wszystkie dzieci znają dobrze ortografię...). 

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Stephen King - autor, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Mistrz horroru, który jednak nie ogranicza się tylko do tego jednego gatunku. W swoich książkach łączy elementy grozy, sensacji i literatury science fiction. Wiele z jego książek zostało zekranizowanych. Przeprowadzka rodziny... więcej »
„Naprawdę dobre dni – dobre od początku do końca – są bardzo rzadkie, pomyślał. Możliwe, że nawet w najlepszych okolicznościach w życiu każdego człowieka znajdzie się w sumie miesiąc złożony z takich dni” Któż z nas, zapalonych bibliofilów nie zna Stephena Kinga. Mistrza grozy, który płodzi ... więcej »
Tajemnice śmierci
Recenzent: Zuela
Chcemy by nasi bliscy żyli zawsze, w zdrowiu, szczęściu, obok nas... jednakże los zawsze wystawia nas na próbę. Czy potrafimy pogodzić się z nieodwracalnym, czym jest śmierć? Luis Creed chce chronić swoją rodzinę. Idąc za radą sąsiada grzebie kota swej córki na cmentarzysku Indian, chcąc oszczędz... więcej »
Stephana Kinga wszyscy już chyba znają. Jest to jeden z najpoczytniejszych pisarzy na świecie. Jego książki przekraczają już nakład 350 mln egzemplarzy. „Cmętarz zwieżąt” przeszedł do klasyki i właśnie dlatego, od tej książki zaczęłam poznawać tego autora. Jeśli ktoś ma ochotę na inne jego dzieła... więcej »
Dodali do kolekcji
Chatte
Cattt
Kasia9
darkside28
elektra
Mithra
karolas2
Aoi
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!