Córka Burzy Richelle Mead

Okładka Córka Burzy
autor:
Richelle Mead
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2011
ISBN:
9788324139361

Opis

Jest seksowna i niebezpieczna. Niepokonana w obliczu zła i bezradna wobec niepokojącej przepowiedni... i nieziemskiej namiętności.
Eugenie Markham zarabia na życie wypędzaniem duchów i innych pozaziemskich szumowin nawiedzających świat śmiertelników. Teraz musi odnaleźć nastolatkę uprowadzoną do Zaświata. I staje się celem najgroźniejszych paranormali. Wprawdzie posługuje się z równą wprawą różdżką jak pistoletem, ale potrzebuje sojuszników - i znajduje ich: w uwodzicielskim czarowniku i olś..niewająco przystojnym zmiennokształtnym. Lecz żaden z nich nie ocali jej przed największym niebezpieczeństwem - jakie kryje się w samej Eugenie. I w mrocznych mocach, które budzą się w niej do życia...

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura kobieca
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Społeczno-obyczajowa » Beletrystyka » Literatura kobieca
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Richelle Mead, autorka bestsellerowej serii Akademia wampirów, należy do czołówki młodych amerykańskich autorek paranormalnych romansów. Jej powieści pełne są lekkości, poczucia humoru i napięcia. Ich akcja osadzona j... więcej »
  Richelle Mead, autorka bestsellerowej serii Akademia Wampirów, należy do czołówki młodych amerykańskich autorek paranormalnych romansów. Jej powieści pełne są lekkości, poczucia humoru, seksu i napięcia. Ich akcja osa... więcej »
  ''Jest seksowna i niebezpieczna. Niepokonana w obliczu zła i bezradna wobec niepokojącej przepowiedni… i nieziemskiej namiętności. Eugenie Markham zarabia na życie wypędzaniem duchów i innych pozaziemskich szumo... więcej »
  Kiedyś usłyszałam, że jeśli chodzi o pisanie książek, wszystko już było. Że nieważne jaki pomysł wpadłby nam do głowy, z jak wielkim zapałem przystąpilibyśmy do stworzenia wspaniałej powieści, ktoś kiedyś już to wymyś... więcej »
  Richelle Mead znana jest wszystkim czytelnikom przede wszystkim z serii „Akademia wampirów” oraz „Sukub”. To właśnie dzięki książkom z tych dwóch cykli została zaliczona do grona najlepszych amerykańskich autorek z ga... więcej »
  Eugenie Markham jest szamanką – wypędza duchy i inne magiczne istoty ze świata śmiertelników. Poproszona o pomoc w uratowaniu młodej dziewczyny, zgadza się odbyć podróż do Zaświatu i odbić ją z rąk króla Olch – Ezona... więcej »
  Co tu dużo ukrywać. Lubię książki z elementami fantastyki. Takie paranormalne opowieści, które pozwalają mi oderwać się od szarej, nie zawsze idealnej, rzeczywistości. Choć najczęściej ta literatura kojarzy się z młod... więcej »
  Już wcześniej spotkałam się z tą autorką. Seria Richelle Mead pt."Akademia Wampirów" bardzo mi się spodobała. Już od długiego czasu zostaje w czołowej trójce na mojej topliście. Dlatego sięgając po tą książkę miałam m... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Cassiel96
  Black_Vampire
  LadyGryf
  zachmurami
  sachiko
  PesefonicznaZjawa
  ven_detta
  Black23
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!