Córka Krwawych. Księga I Anne Bishop

Okładka Córka Krwawych. Księga I
autor:
Anne Bishop
wydawnictwo:
Initium
data wydania:
2010
ISBN:
9788362577019

Opis

Pierwszy tom bestsellerowej Trylogii fantasy Anne Bishop.W świecie Mrocznego Królestwa, przepełnionego zdradą i korupcją, zasady ustalają Krwawi - rasa czarownic i czarnoksiężników, których moc określają magiczne Kamienie...Przed ponad 700 laty czarownica sabatów Klepsydry ujrzała spełniającą się starożytną przepowiednię - nadejście najpotężniejszej Królowej w historii Krwawych, żywego mitu, Czarownicy, która posiadać będzie więcej mocy niż sam Wielki Lord Piekła. Przepowiednia zaczyna się spełni..ać...

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Swistak.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -
Allegro.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Fantasy
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Gdy otworzyłem paczkę z książką, od razu spodobała mi się okładka. Złotowłosa dziewczyna o szafirowych oczach trzyma otwartą księgę, a wszystko to otacza aura mocy. Ładna oprawa zachęciła mnie do szybkiego rozpoczęcia... więcej »
  Z twórczością pani Bishop spotkałam się po raz pierwszy. Wypożyczyłam ją, nie zaznajomiwszy się z opiniami innych, co się ostatnio coraz rzadziej zdarza. Kiedy wróciłam do domu, zauważyłam, że jest to książka dla doro... więcej »
  Wydawać się może, że to kolejny wspaniały świat magii, gdzie króluje dobro, ład i porządek. I tu pierwsza pułapka. Światem rządzi Królowa. Tak! Kobieta! To kobiety są u władzy, to one wykorzystują mężczyzn jako obiekt... więcej »
  „Córka Krwawych” książka autorstwa Anne Bishop. Jest to pierwszy tom Trylogii Czarnych Kamieni a zarazem pierwsza powieść tej pisarki w Polsce. Po przeczytaniu opisu, jesteśmy już wstanie określić że książka ... więcej »
  Długo zastanawiałam się nad tym, czy w ogóle sięgnąć po tę trylogię. Czytałam praktycznie same pochlebne recenzje, a jednak coś mnie od niej odciągało. W końcu koleżanka stwierdziła, że pożyczy mi pierwszy tom, za co ... więcej »
  Pierwszy tom Trylogii Czarnych Kamieni amerykańskiej autorki Anne Bishop został wydany w Polsce przez wydawnictwo Initium w 2008 roku. Do tej pory trylogię opublikowano w całości, a co jakiś czas na rynku pojawiają ks... więcej »
  Cóż.... Skończyłam czytać....a właściwie pochłonęłam ją w dwa dni ! Niesamowita książka - i to mówi ktoś, kto półki fantastyki w bibliotece omija szerokim łukiem... Naprawdę do tej pory uważałam, że fantastyka do mni... więcej »
  „Od pierwszego spotkania wiedział, że była Czarownicą – a Czarownica nosiła Czarne Kamienie. […] W całej długiej historii Krwawych tylko kilka czarownic nosiło Czarne, a były nimi obdarowywane po złożeniu Ofiary Ciem... więcej »
  Dwa lub trzy lata temu skusiłem się pewną książkę. Ładna okładka, przykuwająca moje spojrzenie. Chwytliwy opis z tyłu, zapewniający o niesamowitej akcji i niebanalnej fabule, wprost z wymarzonego świata fantasy. Nie z... więcej »
  Dodali do kolekcji
  independent
  Moira
  czerwooona
  Salama
  Chrizzy
  Ayanna
  Calliditas
  Alantoina
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  "Jeśli chcesz kochać się z kobietą, zrób to w sypialni. Jeśli chcesz ją uwieść, zrób to w tańcu. "

  Dodane przez zafrina

  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!