Córka opiekuna wspomnień Kim Edwards

Okładka Córka opiekuna wspomnień
autor:
Kim Edwards
wydawnictwo:
Videograf II
data wydania:
2009
ISBN:
9788371837418

Opis

Znakomicie pomyślany, olśniewający debiut Kim Edwards - to bogata, wciągająca czytelnika i poruszająca do głębi powieść. Ukazuje, w jaki sposób życie potrafi nas zaskoczyć i jak tajemne związki łączące rodzinę pomagają przetrwać najgorsze chwile, gdy długo skrywane tajemnice nagle ujrzą światło dzienne. Jest to także opowieść o miłości i jej zbawczej mocy oraz o sile prawdy, która zdolna jest niszczyć, ale także uzdrawiać. Książka ukazała się w USA w maju 2006, a już w lipcu znalazła się na pier..wszym miejscu listy bestsellerów New York Timesa, utrzymując się na nim przez wiele miesięcy. W samych Stanach Zjednoczonych sprzedano prawie 3 miliony egzemplarzy tej powieści, zaś prawa do jej przekładu zakupiło dotąd 25 krajów. Jeden z kanałów amerykańskiej telewizji przygotowuje film oparty na fabule książki.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Zabierałam się do tej recenzji już od tygodni, ale zawsze cos mi stanęło na drodze. A może podświadomie nie chcę pisać o tej książce? Hm… Nie, to chyba nie to. W każdym badź razie fakt, że od jej przeczytania upłynęło tak wiele czasu nie wpłynie zapewne pozytywnie na jakość recenzji – odczucia i ... więcej »
Nareszcie. Tak właśnie sobie pomyślałam, kiedy z czystym sumieniem odłożyłam na półkę książkę Kim Edwards: „Córka opiekuna wspomnień” przeczytaną od deski do deski. Kiedy tylko zobaczyłam tę powieść, pomyślałam, że będzie to cudowna historia, podróż w czasie i granie na emocjach czytelnika. Jedna... więcej »
Dodali do kolekcji
czpiotka
the_caterpillar_girl
Carlotta
Roselle
beatta
piwonia
Kobaltowa
ant_07
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!