Córka Robrojka Małgorzata Musierowicz

Okładka Córka Robrojka
autor:
Małgorzata Musierowicz
wydawnictwo:
AKAPIT PRESS
data wydania:
2009
ISBN:
9788388790294

Opis

Opowieść o Belli oraz jej ojcu, Robercie Rojku, który po niefortunnym pobycie w Łodzi wraca do Poznania i tam próbuje stworzyć swej córce ciepły dom. Jako wieloletni przyjaciel Gabrysi zostaje otoczony troskliwą opieką rodziny Borejków. Między nim a Natalią nawiązuje się coś więcej niż przyjaźń. Bella zyskuje nowych przyjaciół oraz wielbicieli (niejaki Czarek Majchrzak, zwany Przeszczepem). Udane, choć pracowite wakacje Belli kończą się miłą jej sercu niespodzianką w nowej szkole, w jej klasie, z..nalazł się również Czarek!

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Małgorzata Musierowicz jest znaną w całej Polsce pisarką. Sławę i uznanie przyniósł jej cykl „Jeżycjada”. Została odznaczona takimi nagrodami jak Medal Polskiej Sekcji IBBY oraz Złote Koziołki. Ponieważ poprzednie powieści pani Małgorzaty zrobiły na mnie dobre wrażenie, z chęcią sięgnęłam po „Cór... więcej »
Jak wiecie, jedną z moich ulubionych pisarek jest właśnie Pani Małgorzata Musierowicz. Dlatego z wielką chęcią przemierzam przez kolejne tomy tak uwielbianej przeze mnie Jeżycjady. Pani Musierowicz, jak wszyscy wiemy ukończyła VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Poznaniu oraz Akademię Sz... więcej »
Dodali do kolekcji
sowkachoinowka
Nocena
pauleena
Lilia
aagula
oshin
katarzynka
mary_stuart
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!